reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+: Do 3 miesięcy bez abonamentu

dodano: 2017-09-08 14:29
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+

nc+ promocja Platforma nc+ ruszyła z nowymi jesiennymi promocjami na usługi telewizyjne, internetowe i telefoniczne. Jak informuje operator, klienci, którzy podpiszą umowę, nie zapłacą abonamentu za wybrane usługi do 3 miesięcy. Dodatkowo mogą przetestować wybrane usługi nc+ i zrezygnować z nich bez opłat do końca miesiąca, w którym została zawarta umowa. Klienci zawierający umowy na wybrane pakiety telewizyjne otrzymają dostęp do opcji dodatkowej z trzema kanałami HBO oraz HBO GO albo trzema kanałami Eleven Sports za 0 zł do sześciu miesięcy.

nc+ promocja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Klienci zawierający nowe umowy nie zapłacą abonamentu za pakiety telewizyjne, usługi nc+ Internet i nc+ Telefon nawet do 3 miesięcy. Po tym okresie opłaty naliczane będą w wysokości zależnej od oferty, z której klient skorzystał. Dodatkowo do pakietów telewizyjnych (oprócz pakietu Sstart+), klienci otrzymają dostęp do opcji dodatkowej z trzema kanałami HBO oraz HBO GO albo trzema kanałami Eleven Sports za 0 zł do sześciu miesięcy. Po okresie promocyjnym z opcji dodatkowych będzie można zrezygnować lub kontynuować korzystanie w cenie odpowiednio 25 zł/mies. (HBO z HBO GO) albo 15,90 zł/mies. (Eleven Sports).

Promocją „Wypróbuj nc+ bez opłat” objęte są pakiety Telewizji: Start+, Comfort+ i Extra+ oraz usługi nc+ Internet i nc+ Telefon. W przypadku rezygnacji z usług nc+ do końca miesiąca, w którym kontrakt został zawarty, klienci nie poniosą kosztów związanych z rozwiązaniem umowy oraz otrzymają zwrot opłat aktywacyjnych i opłat początkowych za sprzęt, jeśli takie zostały naliczone.

Platforma nc+ wprowadza również nową ofertę na usługę nc+ Telefon (połączenia na numery komórkowe i stacjonarne oraz SMSy bez limitu), dla użytkowników korzystających z telewizji nc+.

Oferta rodzinna to abonament za usługę nc+ Telefon w wysokości tylko 17,99 zł/mies. Z promocji mogą skorzystać:
  • klienci niekorzystający dotychczas z usługi nc+ Telefon, zawierając więcej niż jedną umowę na tę usługę
  • abonenci korzystający już z usługi nc+ Telefon – w ich przypadku ofertą promocyjną zostanie objęta każda nowo zawierana umowa obejmująca tę usługę.

Oferta rodzinna jest również objęta promocją „do 3 miesięcy bez abonamentu”.

Do usługi nc+ Telefon klienci mogą dokupić paczkę danych 5 GB za 6 zł miesięcznie.

Wszystkie powyższe promocje obowiązują przy umowach zawieranych na 24 miesiące i uwzględniają rabat za zgody marketingowe.

Jesienne promocje wspiera kampania reklamowa realizowana w TV, internecie, stacjach radiowych, mediach społecznościowych, mediach własnych i punktach obsługi klienta nc+.

Za część internetową kampanii i odświeżoną stronę główną odpowiada dział Digital Marketing platformy nc+. Kreacje do kampanii stworzyła agencja 2012 Agency, a za produkcję odpowiadał dom produkcyjny Dobro.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena szerokopasmowa Log 2-69 HV ze wzm. 25dB

Dobrze zaprojektowana, polska antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej...

99 zł Więcej...

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

18 zł Więcej...

Antena AX 1000+ Combo LTE ProLine dla MUX 8

Nowy model anteny dla naziemnej TV cyfrowej - szerokopasmowa antena...

89 zł Więcej...
reklama