reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wiesław Łodzikowski dyrektorem zarządzającym lokalneTV

dodano: 2017-09-08 15:00 | aktualizacja: 2017-09-08 15:10
autor: Janusz Sulisz | źródło: lokalneTV

Wiesław Łodzikowski Z dniem 1 września 2017 roku Wiesław Łodzikowski objął funkcję dyrektora zarządzającego, członka zarządu lokalneTV Sp. z o.o. (należącej do Jupiter-Integration Sp. z o.o.).

lokalneTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od kwietnia 2016 roku Wiesław Łodzikowski pełnił funkcję wiceprezesa zarządu Jupiter-Integration, a wcześniej przez 10 lat funkcję dyrektora Biura Technologii i Inwestycji oraz Ośrodka TVP-Technologie.
 
Wiesław Łodzikowski
dyrektor zarządzający i członek zarządu lokalneTV

W lokalneTV Wiesław Łodzikowski będzie odpowiadał za realizację strategii spółki w zakresie budowy portfela nowoczesnych usług technologicznych związanych z interaktywną agregacją i dystrybucją oraz komercjalizacją lokalnych treści audiowizualnych.
 

Misją spółki lokalneTV jest agregacja i udostępnianie lokalnych treści audiowizualnych oraz wykorzystanie interaktywnych technologii w sposób zapewniający użytkownikom Internetu zaangażowany dostęp do jak najszerszej lokalnej oferty programowej i interaktywnych usług multimedialnych

- mówi Andrzej Paluszyński, prezes spółek Jupiter-Integration i lokalneTV.

Spółka lokalneTV w kwietniu br. na konferencji PIKE w Sopocie poinformowała, że pracuje nad uruchomieniem platformy lokalneTV i portalu internetowego lokalneTV.pl.
 

Uważamy, że skoncentrowanie na jednej platformie permanentnie uzupełnianych lokalnych treści audiowizualnych – z zapewnieniem kontekstowego i precyzyjnego ich wyszukiwania, przy jednoczesnym stałym określaniu potrzeb grup docelowych i przy zastosowaniu systemów personalizacji treści audiowizualnych – będzie katalizatorem zainteresowania użytkowników materiałami lokalnymi dostępnymi w Internecie

- mówi Wiesław Łodzikowski, dyrektor zarządzający i członek zarządu lokalneTV.

W aspekcie B2B platforma lokalneTV ma pełnić także funkcję unikatowego, centralnego repozytorium lokalnych materiałów audiowizualnych, które będzie narzędziem rozwoju wzajemnej współpracy i integracji rynku producentów i dystrybutorów treści lokalnych w Polsce.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2490 zł Więcej...

Konwerter Unicable Legacy Twin LNB Chess

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

180 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...
reklama