reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Skylink: Nowe moduły CI+ w Viaccess

dodano: 2017-09-09 12:44 | aktualizacja: 2017-09-10 18:37
autor: Janusz Sulisz | źródło: satelitnatv.sk

ViaccessOrca moduł CAM CI+ Skylink Jeszcze we wrześniu br. w Czechach i na Słowacji do sprzedaży powinny wejść nowe licencjonowane moduły CAM dla platformy satelitarnej Skylink. Urządzenia te będą oznaczone jako CAM701 i będą współpracowały z nowym systemem kodowania Viaccess. Są to specjalne moduły z wbudowaną kartą ViaccessOrca, która ma służyć jedynie do odbioru kanałów z oferty operatora. Ich producentem jest Neotion.

ViaccessOrca moduł CAM CI+ Skylink


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe moduły CAM701 ze zintegrowaną kartą ViaccessOrca rozszerzą ofertę istniejących modułów, co oznacza, że nie dojdzie do wymiany oryginalnych CAM z kartami Irdeto. System szyfrowania Irdeto pozostanie funkcjonalny i w tym zakresie nic się nie zmieni dla obecnych klientów. Nowy moduł CAM jest kompatybilny z telewizorami i odbiornikami wyposażonymi w gniazda CI+. Sugerowaną cenę detaliczną CAM701 ustalono na 52,90 euro.

Przypomnijmy, że właściciel platformy Skylink, luksemburska M7 Group, podpisała umowę na wykorzystanie ViaccessOrca już w 2014 roku. Jednak operator faktycznie dodał system kodowania do wszystkich kanałów z oferty Skylink dopiero w zeszłym roku. Od września ub.r. sprzedawany jest również nowy odbiornik satelitarny Samsung EVO-S, który obok wsparcia systemu Viaccess obsługuje dodatkowo Skylink Live TV z archiwum treści.

Źródło: satelitnatv.sk
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

249 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

nSplitter Pro 1x2 MK-II QS

nSplitter Pro 1x2 MK-II QS to rozdzielacz sygnału HDMI umożliwiający...

319 zł Więcej...
reklama