reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Skylink: Nowe moduły CI+ w Viaccess

dodano: 2017-09-09 12:44 | aktualizacja: 2017-09-10 18:37
autor: Janusz Sulisz | źródło: satelitnatv.sk

ViaccessOrca moduł CAM CI+ Skylink Jeszcze we wrześniu br. w Czechach i na Słowacji do sprzedaży powinny wejść nowe licencjonowane moduły CAM dla platformy satelitarnej Skylink. Urządzenia te będą oznaczone jako CAM701 i będą współpracowały z nowym systemem kodowania Viaccess. Są to specjalne moduły z wbudowaną kartą ViaccessOrca, która ma służyć jedynie do odbioru kanałów z oferty operatora. Ich producentem jest Neotion.

ViaccessOrca moduł CAM CI+ Skylink


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe moduły CAM701 ze zintegrowaną kartą ViaccessOrca rozszerzą ofertę istniejących modułów, co oznacza, że nie dojdzie do wymiany oryginalnych CAM z kartami Irdeto. System szyfrowania Irdeto pozostanie funkcjonalny i w tym zakresie nic się nie zmieni dla obecnych klientów. Nowy moduł CAM jest kompatybilny z telewizorami i odbiornikami wyposażonymi w gniazda CI+. Sugerowaną cenę detaliczną CAM701 ustalono na 52,90 euro.

Przypomnijmy, że właściciel platformy Skylink, luksemburska M7 Group, podpisała umowę na wykorzystanie ViaccessOrca już w 2014 roku. Jednak operator faktycznie dodał system kodowania do wszystkich kanałów z oferty Skylink dopiero w zeszłym roku. Od września ub.r. sprzedawany jest również nowy odbiornik satelitarny Samsung EVO-S, który obok wsparcia systemu Viaccess obsługuje dodatkowo Skylink Live TV z archiwum treści.

Źródło: satelitnatv.sk
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...
reklama