reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Skylink: Nowe moduły CI+ w Viaccess

dodano: 2017-09-09 12:44 | aktualizacja: 2017-09-10 18:37
autor: Janusz Sulisz | źródło: satelitnatv.sk

ViaccessOrca moduł CAM CI+ Skylink Jeszcze we wrześniu br. w Czechach i na Słowacji do sprzedaży powinny wejść nowe licencjonowane moduły CAM dla platformy satelitarnej Skylink. Urządzenia te będą oznaczone jako CAM701 i będą współpracowały z nowym systemem kodowania Viaccess. Są to specjalne moduły z wbudowaną kartą ViaccessOrca, która ma służyć jedynie do odbioru kanałów z oferty operatora. Ich producentem jest Neotion.

ViaccessOrca moduł CAM CI+ Skylink


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe moduły CAM701 ze zintegrowaną kartą ViaccessOrca rozszerzą ofertę istniejących modułów, co oznacza, że nie dojdzie do wymiany oryginalnych CAM z kartami Irdeto. System szyfrowania Irdeto pozostanie funkcjonalny i w tym zakresie nic się nie zmieni dla obecnych klientów. Nowy moduł CAM jest kompatybilny z telewizorami i odbiornikami wyposażonymi w gniazda CI+. Sugerowaną cenę detaliczną CAM701 ustalono na 52,90 euro.

Przypomnijmy, że właściciel platformy Skylink, luksemburska M7 Group, podpisała umowę na wykorzystanie ViaccessOrca już w 2014 roku. Jednak operator faktycznie dodał system kodowania do wszystkich kanałów z oferty Skylink dopiero w zeszłym roku. Od września ub.r. sprzedawany jest również nowy odbiornik satelitarny Samsung EVO-S, który obok wsparcia systemu Viaccess obsługuje dodatkowo Skylink Live TV z archiwum treści.

Źródło: satelitnatv.sk
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

1049 zł Więcej...

Konwerter Unicable + Twin Inverto IDLU-QUDL42-UNR2L-1PP

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable + 2Legacy marki...

199 zł Więcej...
reklama