reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sport w polskiej TV 14.09.2017

dodano: 2017-09-12 14:11 | aktualizacja: 2017-09-14 17:07
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z Multiligi Europy UEFA. Transmisje live z EHF Champions League w Eleven Sport i nSport+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Atalanta Bergamo – Everton FC
Komentarz: Bartosz Gleń, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Real Sociedad – Rosenborg BK
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 2

19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Apollon Limassol – Olympique Lyon
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Olympique Marsylia – Konyaspor
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Filip Surma
 
CANAL+ Now

19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Multiliga
Komentarz: Piotr Domagała

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Multiliga
Komentarz: Mariusz Wróblewski
 
Eleven Sports

17:10 Piłka ręczna mężczyzn: EHF Champions League: 
Motor Zaporoże – Czechowskie Niedźwiedzie

20:10 Piłka ręczna mężczyzn: EHF Champions League: 
Kadetten Shaffhausen – Elverum Handball

02:30 (cz/pt) Futbol amerykański: Liga NFL
Cincinnati Bengals – Houston Texans
​​​​​​​

Eurosport 1

19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
TSG 1899 Hoffenheim – SC Braga

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Arsenal FC – 1. FC Köln
 
Eurosport 2

15:00 Kolarstwo szosowe: Puchar Włoch:
Wyścig
 
Golf Channel Polska

21:00 Golf: PGA Tour, Kalinowo:
1. runda

 
nSport+

17:10 Piłka ręczna mężczyzn: EHF Champions League: 
Motor Zaporoże – Czechowskie Niedźwiedzie
Komentarz: Piotr Karpiński,  Michał Matysik

19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
HNK Rijeka – AEK Ateny
Komentarz: Grzegorz Milko, Tomasz Lipiński

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SV Zulte Waregem – OGC Nice
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda
 
Polsat Sport

13:30 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: 
Hiszpania – Szwajcaria

14:45 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: 
Białoruś – Rosja

16:00 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: 
Polska – Portugalia

17:45 Piłka nożna: Nice 1. Liga: 
Ruch Chorzów – GKS Tychy
 
Polsat Sport Extra

17:15 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: 
Włochy – Ukraina

 
Sportklub

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
THW Kiel – SC DHfK Leipzig

02:45 (cz/pt) Piłka nożna: Copa Libertadores: 
Jorge Wilstermann – CA River Plate
 
TVP Sport

19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Austria Wiedeń – AC Milan

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Hertha Berlin – Athletic Bilbao
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

1049 zł Więcej...

Konwerter Unicable + Twin Inverto IDLU-QUDL42-UNR2L-1PP

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable + 2Legacy marki...

199 zł Więcej...
reklama