reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Info wyżej na liście kanałów w sieci Vectra

dodano: 2017-10-09 15:14
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: TVP

Vectra Abonenci Vectry, jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, będą mogli oglądać kanał informacyjny TVP Info na nowej, wyższej pozycji w elektronicznym przewodniku po programach (EPG). Do zmiany dojdzie już 10 października.

TVP Info


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do tej pory program dostępny był na pozycji 135 oraz 803, a po zmianie, która ma nastąpić 10.10.2017 r. pojawi się na pozycji 103 w grupie kanałów ogólnych tuż za kanałami TVP1 i TVP2. Oprócz tego kanał pozostanie na pozycji 803 w grupie kanałów informacyjnych.

Zmiana pozycji TVP Info to konsekwentna praca TVP na rzecz wzmocnienia obecności misji publicznej w sieciach kablowych i platformach satelitarnych.

– podkreśla Maciej Stanecki, Członek zarządu TVP. 

- Tego typu zmiany na rynku reemisyjnym w Polsce zdarzają się niezwykle rzadko, a praktycznie nie występują w przypadku pierwszej piątki w EPG operatorów. Nowa pozycja pozwoli na lepszą identyfikację i lokalizację TVP Info wśród abonentów sieci oraz może pozytywnie wpłynąć na wyniki oglądalności kanału informacyjnego nadawcy publicznego

– mówi Monika Karasek, dyrektor Biura Handlu i Współpracy Międzynarodowej TVP S.A.


TVP Info jest dynamiczną anteną, zapewniającą widzom stały dostęp do informacji z Polski i całego świata; śledzi bieżące wydarzenia polityczne, społeczne, ekonomiczne i kulturalne, doniesienia agencyjne i newsy z portali internetowych 24 godziny na dobę. W swojej ofercie ma także informacje sportowe i prognozy pogody.

Komentarze i analizy tematów dnia widzowie TVP Info znajdują w codziennych programach publicystycznych. Do dyskusji w studiu zapraszani są: politycy, eksperci, sportowcy, twórcy kultury, uczestnicy aktualnych wydarzeń. Dzięki zespołowi reporterów pracujących w całej Polsce, TVP Info ma relacje z pierwszej ręki i wprost z miejsca wydarzeń. Korespondenci zagraniczni trzymają rękę na pulsie wydarzeń międzynarodowych i są w tych miejscach Europy i świata, gdzie dzieje się coś ważnego.

TVP Info relacjonuje doniosłe wydarzenia historyczne, ważne uroczystości państwowe, wysyła dziennikarzy w zapalne punkty świata. Antena reaguje elastycznie na to, co się dzieje. W sytuacjach nadzwyczajnych, przerywa nadawanie standardowych programów i relacjonuje na żywo przebieg zdarzeń. Na bieżąco zbiera też opinie ekspertów, komentatorów i świadków wydarzeń.

Strona domowa: www.tvp.info
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1590 zł Więcej...
reklama