reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja AVIOS jako pierwsza z kanałem wPolsce.pl

dodano: 2017-10-10 20:14 | aktualizacja: 2017-10-12 15:36
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: AVIOS

Korbox Ultra Avios 9 października 2017 roku telewizja AVIOS rozpoczęła dystrybucję kanału wPolsce.pl. To historyczna chwila, bo jest to jednocześnie debiut kanału w sieciach kablowych.

wPolsce.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
wPolsce.pl to nowa inicjatywa Grupy Medialnej Fratria współtworzonej przez braci Karnowskich. Jest to kanał o charakterze publicystyczno-informacyjnym, odnoszący się w szczególności do bieżących wydarzeń politycznych, gospodarczych i medialnych. Założeniem projektu jest dostarczanie rzetelnych aktualnych treści dotyczących ww. obszarów.
 

Chcemy być na bieżąco z wydarzeniami w Polsce i na świecie i podawać je w formie atrakcyjnej dla widza. Zaczynaliśmy jako telewizja internetowa i już w tej formie zdobyliśmy grono stałych, lojalnych odbiorców. Dzięki współpracy z platformą AVIOS wkraczamy na nowy obszar działalności - stajemy się pełnoprawnym kanałem telewizyjnym. Jednocześnie dziękujemy naszemu partnerowi - firmie KORBANK za zaangażowanie i pomoc, bez których na pewno byłoby to dużo trudniejsze.

- mówi Piotr Barełkowski - jeden z redaktorów kanału wPolsce.pl

Telewizja AVIOS to jedna z największych platform telewizyjnych IPTV w Polsce, dostępna u kilkuset operatorów w całym kraju. W ofercie platformy jest już grubo ponad 200 kanałów, w tym uruchomiony komercyjnie po raz pierwszy w Polsce kanał w technologii 4K UHD - FunBox 4K, a od poniedziałku 9 października również kanał wPolsce.pl.

Właścicielem i operatorem platformy jest jeden z największych wrocławskich dostawców Internetu: KORBANK.
 

Dołączenie do oferty kanału wPolsce.pl to zdecydowany krok w przód w rozwoju naszej platformy. Po wstępnej analizie możemy z całą pewnością stwierdzić, że kanał oferuje atrakcyjne treści i w mojej opinii może zdobyć znaczną część rynku.

- Zdaniem Pawła Paluchowskiego - wiceprezesa zarządu KORBANK S.A.

Spotkały się tutaj dwie polskie, solidne firmy, które w swoim obszarze działalności pretendują  do miana liderów. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się rozwijać.

- dodał Piotr Barełkowski.

Kanał dostępny jest dla wszystkich abonentów telewizji AVIOS na pozycji 24 w dekoderach, bez dodatkowych opłat.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 65 cm ze statywem

stalowa antena 65 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama