reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TBN Polska w ofercie sieci Toya

dodano: 2017-11-02 12:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TBN Polska

TBN Polska Od 2 listopada br. kanał TBN Polska w wersji HD jest dostępny dla abonentów łódzkiej sieci Toya na pozycji 230. TBN Polska to nowa telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Jest częścią TBN Family of Networks, którą tworzy 30 stacji obejmujących zasięgiem 2,4 mld ludzi.

TBN Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Cieszymy się, że dzięki współpracy z Toya kanał TBN Polska będzie dostępny dla kolejnych 170.000 gospodarstw domowych w Polsce. Jesteśmy przekonani, że każdy, komu bliskie są wartości rodzinne i chrześcijańskie, znajdzie na naszej antenie wiele interesujących propozycji – mówi Maria Przybylska, Public Relations Manager w TBN Polska.

Oferta programowa TBN Polska jest skierowana do wszystkich członków rodziny. Pasma tematyczne są przygotowywane z dużą starannością tak, by zarówno najmłodsi widzowie, młodzież, jak i dorośli znaleźli tu swoje ulubione programy, informuje nadawca. Widzowie mogą liczyć na niebanalną rozrywkę, premiery filmowe, bloki tematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, a także pozycje programowe związane z podróżami, wiarą i rozwojem osobistym, czytamy w komunikacie.
 

– Zawsze staramy się abonentom naszych usług zapewniać szeroki wybór kanałów, a nowa telewizja familijna z pewnością oznacza istotne wzbogacenie oferty – mamy już 261 kanałów, w tym 117 HD. Charakter TBN wpisuje się dobrze w motyw przewodni naszej działalności: usługi Dla Ciebie i Twojej rodziny – mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny firmy Toya.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

730 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

110 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama