reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa usługa Territoria Trikolor TV wspólnie z Eutelsatem

dodano: 2017-11-15 17:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eutelsat

Territoria Trikolor TV Operator platformy satelitarnej Trikolor TV robi kolejny krok w poszerzaniu grona odbiorców, uruchamiając we współpracy z Eutelsat Communications innowacyjną usługę o nazwie Territoria Trikolor TV.

Eutelsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa usługa satelitarna umożliwia użytkownikom w hotelach, na lotniskach, dworcach kolejowych i innych miejscach publicznych bezpłatny dostęp na urządzeniach mobilnych do kanałów telewizyjnych za pośrednictwem Wi-Fi, bez korzystania z limitu transmisji danych. Zarządcy obiektów publicznych będą mogli zapewnić bezpłatny dostęp do oferty 50 kanałów telewizyjnych Trikolor TV. Usługa jest również dostępna dla właścicieli kawiarni, gabinetów lekarskich, stacji benzynowych i innych punktów handlowych, co pozwoli im poprawić relacje z klientami, którzy będą mogli korzystać z wysokiej jakości obrazu na urządzeniach mobilnych przez krótki czas spędzany w danym miejscu.

Aby uzyskać dostęp do Territoria Trikolor TV, użytkownicy końcowi mogą zainstalować aplikację mobilną Smotri TV dostępną bezpłatnie w sklepie Apple App Store lub Google Play i połączyć się z siecią Wi-Fi zarezerwowaną dla tej usługi i oznaczającą jej dostępność. Territoria Trikolor TV jest dostępna za 1500 rubli miesięcznie dla klientów korporacyjnych w ramach zasięgu satelity Eutelsat 36C (36°E), który pokrywa europejską część Rosji.

Ta unikalna oferta, oparta na technologii SmartBEAM, wykorzystuje bramę zaprojektowaną i zbudowaną przez firmę Neotion do transmisji kanałów satelitarnych na urządzenia mobilne za pośrednictwem lokalnej sieci Wi-Fi.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena szerokopasmowa Log 2-69 HV ze wzm. 25dB

Dobrze zaprojektowana, polska antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej...

99 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

249 zł Więcej...

Gniazdo końcowe Signal RTV-SAT

Gniazdo końcowe Signal RTV-SAT

25 zł Więcej...
reklama