reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fightklub: Dwie gale Enfusion Talents

dodano: 2017-12-06 13:49
autor: Jakub Sulisz | źródło: Fightklub

Enfusion Talents Fightklub W grudniu na antenie Fightklubu przypomnienie dwóch tegorocznych gal Enfusion Talents. W sobotę 9 grudnia o godz. 18.30 show z Amsterdamu, a dokładnie tydzień później znakomite widowisko z Groningen.

Enfusion Talents Ludwigsburg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Enfusion Talents od lat buduje silną markę na europejskiej scenie kickboxingu, a z każdą zorganizowaną galą ugruntowuje swoją pozycję na rynku. Z racji pochodzenia – korzenie federacji znajdują się w holenderskim Alkmaar – najczęściej organizuje gale w swojej ojczyźnie, coraz śmielej podbija też jednak inne kraje, m.in. Niemcy, Belgię czy Słowację.

W drugiej połowie bieżącego roku odbyło się aż jedenaście eventów firmowanych marką Enfusion Talents. Najciekawsze z nich miały miejsce w Amsterdamie i Groningen i właśnie te dwie gale Fightklub przypomni widzom w grudniowe soboty. Podczas pierwszej z nich w ringu zaplanowano sześć walki, w premierowej rękawice skrzyżowali ze sobą Nabil Haryouli z Maroka z Rosjaninem Arthurem Neyezhko (waga do 67 kilogramów). W kolejnych pojedynkach zmierzyli się dwaj Marokańczycy, Yassine Ambari i Abdel Rahhab (waga do 67 kilogramów) oraz Turek Deniz Demirkapu z kolejnym przedstawicielem z Maghrebu, Tarikiem Lychatem (kategoria do 63 kilogramów).

Po nich do ringu wkroczyli ciężsi fighterzy, Marvin Monteiro z Republiki Zielonego Przylądka i Anour Lahmaj z Maroka (waga do 70 kilogramów), a następnie przedstawiciele wagi ciężkiej, Marcello Adriaansz (Surinam) i Martin Pacas (Słowacja). Zwieńczeniem show w Amsterdamie była konfrontacja Hamzy Essaliha (Maroko) z Islemem Hamechem (Francja) w wadze do 65 kilogramów.

Także sześć pojedynków oglądali kibice podczas gali w Groningen, przy czym aż trzy z nich były walkami kobiet. Między linami kolejno pojawiały się: Veronique Hagenaars i Anique Hilgerink (waga do 70 kilogramów), Kristyna Lexova i Gwenn Spoelstra (waga do 64 kilogramów) oraz Dasha Kuzina i Romy Does w kategorii do 74 kilogramów. Show uzupełniły znakomite walki mężczyzn, w których kolejno wystąpili: Piet Van Dend Berg i Steven van de Broek (waga do 80 kilogramów) oraz Brahim Akdi i Dwayne Panka (kategoria do 63 kg). Ukoronowaniem całej gali był pojedynek wieczoru, w którym zmierzyli się Sirano t Zand z Alicem Suvadem. Holender i Bośniak rywalizowali w kategorii do 75 kilogramów.

Dwie znakomite gale Enfusion Talents w Fightklubie. 9 grudnia o godz. 18.30 show z Amsterdamu, a dokładnie tydzień później – także o godz. 18.30 – z Groningen.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe Evo

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub analogowego AV...

690 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 AX180 1,8m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

45 zł Więcej...
reklama