reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Siatkarski Puchar Polski: PGE Skra - Asseco Resovia

dodano: 2018-01-10 12:24
autor: Janusz Sulisz | źródło: polsatsport.pl

Liga Mistrzów FIVB siatkówka Jastrzębski węgiel Plus Liga Plusliga W Nowy Rok poznaliśmy pary ćwierćfinałowe siatkarskiego Pucharu Polski, a wśród nich wielki hit. W wielkim klasyku PGE Skra Bełchatów podejmie Asseco Resovię, by wyłonić uczestnika Final Four. 

Liga Mistrzów FIVB siatkówka Jastrzębski węgiel Plus Liga Plusliga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
PGE Skra Bełchatów jako jeden z nielicznych zespołów dotrzymuje tempa rewelacyjnej ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle w PlusLidze. Wicemistrz Polski trzyma dystans do niepokonanego mistrza i lidera, podczas gdy Asseco Resovia stara się złapać kontakt z czołówką.

Mecz pucharowy rządzi się jednak swoimi prawami, co przyznał kapitan Skry, Mariusz Wlazły: Puchar Polski to oddzielna historia i trzeba się skoncentrować na jednym meczu, kto wygrywa, gra dalej, a kto przegrywa, dla tego przygoda się kończy i tak musimy się nastawić.

Klub z Rzeszowa odżył po powrocie trenera Andrzeja Kowala, jednak nadal brak w nim stabilizacji i indywidualności, czego skutkiem porażka na inaugurację roku 2018 w Kielcach z Dafi Społem.
 
Faworytem ćwierćfinału będą gospodarze, jednak w polskim klasyku wszystko jest możliwe. W 2017 roku zespoły stoczyły cztery pojedynki, a trzykrotnie górą była PGE Skra. Stawka jest duża, bowiem zwycięzca zagra w prestiżowym Final Four w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniach 27-28 stycznia ze zwycięzcą spotkania innych czołowych zespołów PlusLigi: ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel.
 

Plan transmisji w Polsacie Sport:

10 stycznia (środa)
18:00 PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
20:30 ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Siatkówka


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa Log 2-69 HV

Dobrze zaprojektowana, polska antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej...

85 zł Więcej...

Antena AX 1000+ Combo LTE ProLine dla MUX 8

Nowy model anteny dla naziemnej TV cyfrowej - szerokopasmowa antena...

89 zł Więcej...
reklama