reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sport w polskiej TV 14.01.2018

dodano: 2018-01-13 18:14
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Liverpool FC – Manchester City. Transmisje live z Australian Open w Eurosport 1 i 2 oraz Tenis Premium 1 i 2.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

14:30 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bornemouth – Arsenal FC
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Gutka 

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Manchester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki 

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
New York Knicks – New Orleans Pelicans
Komentarz: Michał Łopaciński, Radosław Hyży
 
CANAL+ Sport 2

11:00 Golf: PGA European Tour w Johannesburgu:
Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg
Komentarz: Maciej Murawski, Adam Marchliński
 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Manchester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki 
 
Eleven Sports 1

12:00 Piłka nożna: La Liga:
UD Levante – Celta Vigo
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Köln – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:30 Piłka nożna: La Liga:
RCD Espanyol – Athletic Club
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda 

20:45 Piłka nożna: La Liga:
Real Sociedad – FC Barcelona
Komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 2

16:15 Piłka nożna: La Liga:
Deportivo Alavés – Sevilla FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała 

19:00 Piłka nożna: Florida Cup: 
Atlético Nacional – Atlético Mineiro
komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1:
FC Nantes – Paris Saint-Germain
Komentarz: Michał Mitrut, Stefan Białas
 
Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna: Ligue 1:
Olympique Lyon – Angers SCO 
Komentarz: Dominik Guziak, Stefan Białas 

19:05 Futbol amerykański: Liga NFL: 
Pittsburgh Steelers – Jacksonville Jaguars

22:40 Futbol amerykański: Liga NFL: 
Minnesota Vikings – New Orleans Saints
 
Eleven Sports 4

12:00 Piłka nożna: La Liga:
UD Levante – Celta Vigo
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1:
Olympique Lyon – Angers SCO 
Komentarz: Dominik Guziak, Stefan Białas 

19:00 Piłka nożna: Florida Cup: 
Atlético Nacional – Atlético Mineiro
komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
 
Eurosport 1

10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen 
1. przejazd slalomu mężczyzn

12:00 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen 
2. przejazd slalomu mężczyzn

14:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Tauplitz/Bad Mitterndorfie:
Konkurs indywidualny

20:00 Snooker: Masters, Londyn:
Dzień 1

01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
1. runda

03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
1. runda
 
Eurosport 2

09:45 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Konkurs skoków

11:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Bad Kleinkirchheim:
Supergigant kobiet

12:45 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Idre:
Zawody

13:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Bieg na 10 km

14:15 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

15:30 Snooker: Masters, Londyn:
Dzień 1

01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
1. runda

03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
1. runda
 
Polsat Sport

12:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Rosa Radom – BM Slam Ostrów Wielkopolski

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron Virtu Warta Zawiercie – PGE Skra Bełchatów

20:00 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet:
Chemik Police – Grot Budowlani Łódź
 
Polsat Sport Extra

12:05 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

16:10 Rugby: European Champions Cup: 
Racing 92 – Munster Rugby
 
Polsat Sport News

09:00 Siatkówka plażowa: European Masters, Pelhrimov:
1/2 finału kobiet

10:00 Siatkówka plażowa: European Masters, Pelhrimov:
1/2 finału kobiet

11:00 Siatkówka plażowa: European Masters, Pelhrimov:
1/2 finału mężczyzn

12:00 Siatkówka plażowa: European Masters, Pelhrimov:
1/2 finału mężczyzn

13:30 Siatkówka plażowa: European Masters, Pelhrimov:
Mecz o 3. miejsce kobiet

14:30 Siatkówka plażowa: European Masters, Pelhrimov:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

16:00 Siatkówka plażowa: European Masters, Pelhrimov:
Finał kobiet

17:00 Siatkówka plażowa: European Masters, Pelhrimov:
Finał mężczyzn
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
UCAM Murcia CB – Herbalife Gran Canaria

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona Lassa – Unicaja Baloncesto
 
Tenis Premium 1

01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
1. runda

03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
1. runda
 
Tenis Premium 2

01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
1. runda

03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
1. runda
 
TVP 1

14:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Tauplitz/Bad Mitterndorfie:
Konkurs indywidualny

 
TVP Sport

13:00 Hokej na lodzie: Polska Hokej Liga: 
Tauron GKS Katowice – GKS Tychy

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Portugalia – Polska

21:20 (2. połowa) Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Islandia – Chorwacja
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

850 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1189 zł Więcej...

"SAT Kurier" abonament za 2018 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2018. Pierwsze wydanie na...

55 zł Więcej...
reklama