reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Maxime Saada prezesem zarządu Grupy Canal+

dodano: 2018-04-10 10:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Canal+

Canal+ Rada nadzorcza francuskiej Grupy Canal+ na swoim ostatnim posiedzeniu dnia 10 kwietnia br. jednogłośnie zdecydowała o wyznaczeniu Maxime Saada na prezesa zarządu Grupy Canal+. W tym charakterze będzie on odpowiadał za zarządzanie operacyjne wszystkimi działaniami grupy. Maxime Saada zastępuje Jean-Christophe Thiery, który z kolei został mianowany przewodniczącym rady nadzorczej Canal+, zastępując Vincent Bolloré.

Maxime Saada


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maxime Saada jest absolwentem Instytut Nauk Politycznych w Paryżu (1992) i posiada dyplom MBA HEC (1994). Po uzyskaniu doświadczenia w DATAR oraz firmie konsultingowej McKinsey & Company, dołączył w 2004 roku do Grupy Canal+, gdzie zajmował różne stanowiska - ostatnio pełnił rolę dyrektora generalnego.

Jean-Christophe Thiery, były student ENA, po opuszczeniu ministerstwa finansów, pracował w Grupie Bolloré, do której dołączył w 2001 roku. Następnie w 2015 roku został prezesem zarządu Grupy Canal+.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

730 zł Więcej...
reklama