reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal z urządzeniem Apple TV 4K w ofercie

dodano: 2018-05-14 14:42 | aktualizacja: 2018-05-14 16:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa Canal+/satkurier.pl

Apple TV 4K Canal+ UHD Grupa Canal+ zaoferuje swoim abonentom we Francji urządzenie Apple TV 4K. Za jego pomocą będą mogli uzyskać oni dostęp nie tylko do kanałów na żywo, ale także do treści wideo, w tym takich w rozdzielczości 4K i HDR, oraz szeregu aplikacji, takich jak Apple Music, Siri i innych. Dotychczasowi i nowi abonenci Canal będą mogli zyskać podczas użytkowania myCanal na urządzeniu OTT Apple TV 4K zupełnie nowe doświadczenia.

Apple TV 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grupa Canal+ będzie dystrybuować Apple TV 4K bezpośrednio do swoich klientów stosując przy tym takie same warunki wynajmu jak w przypadku własnych dekoderów. Apple TV 4K będzie dostępny w ofercie francuskiej platformy Canal od 17 maja 2018 roku w cenie 6 euro miesięcznie. Urządzenie opiera się na układzie A10X Fusion - tym samym co iPad Pro - i zapewnia niezwykle ostre i realistyczne obrazy.

Aplikacja myCanal ma ponad 13 mln pobrań na urządzenia mobilne i 1 mln użytkowników dziennie. Będzie fabrycznie zainstalowana na Apple TV 4K dla klientów Canal, zapewniając dostęp do wszystkich treści na żywo i na życzenie, w tym ponad 10.000 filmów, seriali, wydarzeń sportowych i najważniejszych dokumentów oraz wszystkie powiązane funkcje.
 

Jesteśmy dumni mogąc zaoferować Apple TV 4K i naszą wyjątkową ofertę programów milionom naszych abonentów we Francji. Oferta Canal dociera do niemal jednego na pięć francuskich gospodarstw domowych, a dzięki zaletom myCanal możemy przyciągnąć dużą liczbę użytkowników. Apple TV stanowi idealne dopełnienie naszych ekskluzywnych treści premium, zwłaszcza filmów, sportu i naszych oryginalnych produkcji

- powiedział Frank Cadoret, dyrektor generalny Grupy Canal+.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K wersja DVB-T2/C

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama