reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia: Dwa nowe pakiety internet + TV

dodano: 2018-05-25 10:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia

Netia Netia wprowadziła do sprzedaży dwie nowe oferty pakietowe, które łączą dostęp do internetu z ofertą telewizyjną dopasowaną do potrzeb konkretnych grup widzów. Specjalnie dla fanów sportu powstał pakiet Dla Kibica, a dla jego antagonistów pakiet Dla Kinomaniaka.

Netia otwarte okno Eurosport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do dotychczas dostępnych w Netii pakietów internet z TV (podstawowy wariant kosztuje 49,90 zł/mc przez cały okres umowy), dołączyły dwa nowe, opracowane specjalnie z myślą o fanach sportu oraz filmów i seriali.

Specjalnie dla kibiców powstał pakiet Dla Kibica. W jego skład wchodzi łącznie 81 kanałów: 56 kanałów (w tym 27 HD) z podstawowego pakietu oraz 25 kanałów (w tym 21 HD), które wchodzą w skład pakietu Sport i Emocje Plus (m.in. Polsat Sport, Eurosport, Eleven Sports i kanały o tematyce motoryzacyjnej i erotyczne).

Natomiast dla tych widzów, którzy za sportem w TV nie przepadają, powstał wyjątkowy zestaw kanałów filmowych i z serialami. Łącznie pakiet Dla Kinomaniaka zawiera 83 kanały, w tym pełną ofertę Filmbox (9 kanałów) i 18 kanałów, które wchodzą w skład pakietów Kino (m.in. Polsat Film, Ale Kino+) i Seriale (m.in. kilka kanałów AXN, FOX, Comedy Central) ze sztandarowej oferty TV Netii.

Oba warianty pakietowe (internet + TV) są dostępne w stałej cenie 69,90 zł/mc przez cały okres umowy (24 miesiące), z pierwszym miesiącem za 1 zł. Dodatkowo - podobnie jak w pozostałych ofertach promocyjnych - w przypadku technologii światłowodowej (FTTH - PON) przez 3 pierwsze miesiące abonenci mogą korzystać z pełnej prędkości 900 Mb/s, płacąc jak za łącze o prędkości 100 Mb/s.

Kolejną korzyścią dla wszystkich abonentów nowych pakietów jest usługa Giganagrywarka w opcji Standard za 0 zł przez cały okres umowy. Zarówno urządzenie dostępowe, jak i multimedialny dekoder Netia Player są udostępniane bez dodatkowych opłat miesięcznych.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Bezprzewodowy przedłużacz pilota Lenkeng LKV388IR

Bezprzewodowy przedłużacz zdalnego sterowania pilotów. Umożliwia obsługę wielu urządzeń w...

190 zł Więcej...
reklama