Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwartek - 23 października 2008
Copa Sudamericana (Kluby): River Plate vs. Chivas Guadalajara (0:00)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
Puchar UEFA (Kluby): CSKA Moscow vs. Deportivo La Coruña (18:00)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Puchar UEFA (Kluby): Schalke 04 vs. Paris St Germain (18:15)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Direct 8 (19.2E & 13E - FTA)
-
ZDF (19.2E & 13E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Puchar UEFA (Kluby): Udinese vs. Tottenham Hotspur (19:10)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Five (28.2E - Videoguard)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:25): RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
Puchar UEFA (Kluby): Twente vs. Racing Santander (20:00)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Puchar UEFA (Kluby): Galatasaray vs. Olympiacos (20:15)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
-
Mega Channel (13E - Irdeto 2)
Puchar UEFA (Kluby): Hertha Berlin vs. Benfica (20:30)
-
Direct 8 (19.2E & 13E - FTA)
-
ZDF (19.2E & 13E - FTA)
Puchar UEFA (Kluby): FC Copenhagen vs. St Etienne (20:45)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
W9 (13E - Viaccess PC 2.3)
Puchar UEFA (Kluby): Dinamo Zagreb vs. NEC Nijmegen (20:45)
-
TV Gelderland (23.5E - FTA)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Puchar UEFA (Kluby): Heerenveen vs. AC Milan (20:45)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Conto TV 1 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
-
Nederland 3 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Puchar UEFA (Kluby): Rosenborg vs. Club Brugge (20:45)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
Puchar UEFA (Kluby): Nancy vs. Feyenoord (20:45)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:50): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:05): RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
Puchar UEFA (Kluby): Partizan Belgrade vs. Sampdoria (21:00)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Conto TV 3 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
Puchar UEFA (Kluby): Aston Villa vs. Ajax (21:15)
-
Five (28.2E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:50): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:45): RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
Puchar UEFA (Kluby): Sporting Braga vs. Portsmouth (21:15)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.