Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ (HD)
17:40 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Polonia Warszawa - Lech Poznań
CANAL+ Sport (HD)
13:10 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
15:30 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Widzew Łódź - Ruch Chorzów
18:45 Żużel: Grand Prix Wielkiej Brytanii
1:00 (sob/nie) Koszykówka kobiet: WNBA - mecz: Atlanta Dream - Minnesota Lynx
CANAL+ Gol (HD)
15:55 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Manchester United - FC Fulham Londyn
18:25 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Chelsea Londyn - Newcastle United
CANAL+ Weekend (HD)
20:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Betis Sewilla - Rayo Vallecano
ESPN America
18:30 Baseball: LLWS - 27. mecz
21:30 Baseball: LLWS - 28. mecz
2:00 (sob/nie) Futbol amerykański: NFL - mecz: Houston Texans - New Orleans Saints
Eurosport (HD)
9:30 Snooker: European Tour w Fürth - 2. dzień
12:00 Snooker: European Tour w Fürth - 2. dzień
14:00 Wyścigi samochodowe: World Series by Renault - 1. wyścig w Silverstone
16:00 Kolarstwo: Vuelta a Espana - 8. etap: Lleida - Coll de la Gallina
17:45 Snooker: European Tour w Fürth - 2. dzień
20:00 Snooker: European Tour w Fürth - 2. dzień
21:30 Tenis ziemny: Turniej WTA w New Haven - mecz finałowy
Eurosport 2 (HD)
8:30 Futbol australijski: Australian Football League - mecz: Sydney Swans - Hawtorn FC
11:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Hakubie
12:45 Piłka nożna plażowa: Europejska Liga Beach Soccera
14:00 Piłka nożna plażowa: Europejska Liga Beach Soccera
15:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: SpVgg Greuther Furth - Bayern Monachium
18:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen
20:45 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg
22:45 Kolarstwo: Pro Cycling Challenge w USA - 6. etap: Golden - Boulder
nSport (HD)
23:00 Żeglarstwo: 34. Puchar Ameryki - 3. dzień
Orange Sport
19:45 Piłka nożna: 1. liga - mecz: Cracovia - Stomil Olsztyn
Polsat Sport (HD)
9:15 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Czech - 3. sesja treningowa w klasie Moto3
10:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Czech - 3. sesja treningowa w klasie MotoGP
11:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Czech - 3. sesja treningowa w klasie Moto2
13:25 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
15:40 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Widzew Łódź - Ruch Chorzów
18:30 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBO w Berlinie - waga superśrednia: Arthur Abraham - Robert Stieglitz
Polsat Sport Extra (HD)
11:30 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Lokomotiw Moskwa - Dynamo Moskwa
13:55 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Zenit Sankt Petersburg - Rubin Kazań
Polsat Sport News
13:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Czech - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
13:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Czech - sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP
15:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Czech - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
20:45 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - NAC Breda
Sportklub
11:15 Wyścigi samochodowe: Formuła 3 - 1. wyścig w Zandvoort
13:40 Wyścigi samochodowe: DTM - kwalifikacje w Zandvoort
15:25 Wyścigi samochodowe: Formuła 3 - 2. wyścig w Zandvoort
18:00 Piłka nożna: Liga belgijska - mecz: OH Leuven - Anderlecht Bruksela
21:10 Piłka nożna: Liga argentyńska - mecz: Union Santa Fe - Boca Juniors Buenos Aires
1:30 (sob/nie) Wyścigi samochodowe: NASCAR - wyścig w Bristolu
Sportklub+
18:00 Wyścigi samochodowe: Formuła 3 - 2. wyścig w Zandvoort
18:30 Tenis ziemny: Turniej ATP w Winston-Salem - mecz finałowy
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.