SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Najczęściej czytane

Cyfrowy Polsat usunął Das Erste i ZDF z list - jak przywrócić?

Cyfrowy Polsat usunął z list w dekoderach niemieckie kanały Das Erste i ZDF z meczami Euro 2016 ››

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD sukcesem?

Ponad 400 tysięcy osób wykupiło dostęp do transmiji ››

1/8 finału Euro 2016: plan transmisji Polsat, Das Erste, ZDF!

Plan transmisji 1/8 finału Euro na kanałach Telewizji Polsat oraz niemieckich Das Erste i ZDF! ››

nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z modułem CI+

Od 21.06 nowy CAM CI+ za 199 zł w nc+ TNK z Pakietem Start+ ››

Samsung: TV z 2016 z listą Cyfrowego Polsatu

Modele TV Samsung z 2016 roku pozwalają na automatyczną aktualizację listy kanałów Cyfrowego Polsatu ››

Informacje

Polska - Portugalia i Niemcy - Włochy w TVP1

30.06 Polska - Portugalia; 2.07 Niemcy - Włochy w TVP1 ››

Ruszy produkcja satelitów w Polsce

Pod Warszawą powstanie kompleks pomieszczeń czystych na potrzeby produkcji satelitów ››

Polska w 1/4 finału Euro 2016! W UHD 4K!

Reprezentacja Polski pokonuje Szwajcarię w 1/8 finału Euro 2016, ćwierćfinały w jakości Ultra HD ››

nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z modułem CI+

Od 21.06 nowy CAM CI+ za 199 zł w nc+ TNK z Pakietem Start+ ››

Nowe kanały w nc+ GO. Będą też nowości nc+?

Stacje Polsatu dostępne internetowo dla abonentów konkurencji ››

Saleta - Gołota za 40 zł w PPV CP i ipla

 • 2013-01-07 13:11:29 / Łukasz Knapik
 • Ostatnia aktualizacja: 2013-02-22 17:27:00
 • źródło: Polsat

23 lutego 2013 roku na gali Polsat Boxing Night w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot 10-rundowy wielki pojedynek stoczą legendarni polscy bokserzy Andrzej Gołota i Przemysław Saleta. Walka bokserska Gołota kontra Saleta to starcie dwóch mistrzów wagi ciężkiej i najważniejsza walka gali Polsat Boxing Night. Na ten spektakularny pojedynek czekaliśmy 13 lat! Ale to nie koniec emocji. W drugiej najciekawszej walce wieczoru zmierzą się największe polskie nadzieje wagi ciężkiej Artur Szpilka i Krzysztof Zimnoch. Aż 9 walk gali Polsat Boxing Night będzie można obejrzeć w telewizji wyłącznie w usłudze pay-per-view (PPV) Cyfrowego Polsatu oraz telewizji internetowej ipla.
źródło: satkurier.pl Walka wieczoru Polsat Boxing Night: Gołota vs Saleta to spektakularny pojedynek, na który kibice czekali 13 lat. W swojej sportowej karierze obaj pięściarze stoczyli około 50 walk (Gołota 51, Saleta 50), z czego wygrali ponad 40 (Gołota 41 wygranych, w tym 33 KO, 8 porażek w tym 5 KO i 1 remis; Saleta 43 wygrane w tym 21 KO i 7 porażek - 7 KO). Andrzej Gołota 4-krotnie walczył o pas mistrza świata największych światowych federacji, natomiast Przemysław Saleta to mistrz interkontynentalny w boksie federacji WBC i IBO oraz Mistrz Europy EBU. Obaj mieli stanąć w ringu w 2000 roku, jednak kilkanaście dni przed pojedynkiem Andrzej Gołota przyjął wyzwanie Mike'a Tysona. Pięć lat później - w 2005 roku - przed ich planowanym drugim starciem, Andrzej Gołota nabawił się kontuzji, a Przemysław Saleta stoczył walkę z Oliverem McCallem. Wreszcie 23 lutego 2013 roku podczas gali Polsat Boxing Night kibice będą mogli przeżyć niesamowite i niezapomniane emocje towarzyszące konfrontacji dwóch niekwestionowanych mistrzów boksu. Walka wieczoru Gołota-Saleta, zakontraktowana na 10 rund, to jedyne i niepowtarzalne wydarzenie w historii polskiego boksu!
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl W drugiej najciekawszej walce gali Polsat Boxing Night wystąpią dwaj pięściarze wagi ciężkiej, z którymi polski boks wiąże wielkie nadzieje. Artur Szpilka i Krzysztof Zimnoch pozostają na zawodowym ringu niepokonani. W 12 swoich walkach Szpilka zawsze wygrywał, a 9 starć kończył przez KO. Krzysztof Zimnoch walczył do tej pory 14 razy, 13 pojedynków wygrał (10 KO), a jeden zakończył się remisem. Dodatkowego smaczku tej walce dodaje fakt, że w czasie kiedy obaj walczyli w grupie amatorów, Zimnoch wygrał ze Szpilką. Artur Szpilka zapowiada, że zakończy karierę Zimnocha, ten ostatni, że ponownie znokautuje rywala. Podczas gali Polsat Boxing Night dowiemy się, który z nich przegra po raz pierwszy na zawodowym ringu.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Gala Polsat Boxing Night to w sumie aż 9 pojedynków! Oprócz walki wieczoru Gołota-Saleta na gali zmierzą się nadzieje polskiego boksu. Już 23 lutego 2013 roku zobaczymy, kto zwycięży.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Pierwszą galę Polsat Boxing Night na antenie Polsatu i Polsatu Sport można było zobaczyć jesienią 2009 roku. Walkę wieczoru - pierwszą w wadze ciężkiej Tomasza Adamka z Andrzejem Gołotą oglądało średnio 8 mln 213 tys. widzów.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Tym razem widzów zapraszamy do obejrzenia gali i walki wieczoru w usłudze PPV Cyfrowego Polsatu dostępnej dla wszystkich abonentów platformy satelitarnej oraz w telewizji internetowej ipla. Jednorazowa opłata za dostęp do gali w Cyfrowym Polsacie albo w ipla wynosi 40 zł. Przekaz z trójmiejskiej Ergo Areny będzie nadawany w dwóch formatach - tradycyjnym (SD) oraz w wysokiej rozdzielczości (HD).
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl - Cyfrowy Polsat, tym razem jako organizator całego przedsięwzięcia, po raz kolejny zaproponuje widzom niezwykle emocjonujące wydarzenie sportowe, które na pewno przejdzie do historii boksu zawodowego. Nie może być inaczej w przypadku walki, o której mówi się już od 13 lat. To wyjątkowe i ekskluzywne spotkanie będzie można obejrzeć w usłudze PPV Cyfrowego Polsatu i telewizji internetowej ipla. Dostęp do ważnych wydarzeń sportowych w PPV zapewniamy już od półtora roku. Cieszą się one rosnąca popularnością wśród naszych abonentów. Teraz nadszedł czas na historyczną walkę. Jestem przekonana, że emocje i atmosfera podczas tej wyjątkowej Gali Polsat Boxing Night będą godne największych i najważniejszych wydarzeń sportowych, a zarówno walka wieczoru Andrzej Gołota- Przemysław Saleta, jak i pojedynki jej towarzyszące spotkają się z gorącym dopingiem ze strony polskiej publiczności - powiedziała Aneta Jaskólska, członek Zarządu Cyfrowego Polsatu.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl - Telewizja Polsat od samego początku swego istnienia wspiera polski boks - i ten zawodowy i ten amatorski. Dlatego znowu zdecydowaliśmy się na zorganizowanie gali z udziałem wyłącznie polskich bokserów. Drugi wieczór Polsat Boxing Night, co nas szczególnie cieszy, ponownie z udziałem Andrzeja Gołoty, to kolejna okazja do pokazania nie tylko tych których już dobrze znamy z polskich ringów, ale i nowych, nieznanych szerszej publiczności pięściarskich twarzy. W blasku pojedynku odchodzących mistrzów ogrzeją się nie tylko ich naturalni następcy, tacy jak Artur Szpilka i Krzysztof Zimnoch, ale i zupełni nowicjusze wagi ciężkiej, jak amatorski młodzieżowy wicemistrz świata Paweł Wierzbicki, okrzyknięty już przez dziennikarzy następcą Andrzeja Gołoty. Na ringu w  Ergo Arenie czeka nas dziewięć fascynujących pojedynków w różnych kategoriach wagowych. Emocji i wysokiego, sportowego poziomu walk z pewnością nie zabraknie - powiedział Marian Kmita, dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl - Cały czas przed walką będę trenował w Warszawie - razem z trenerem Andrzejem Gmitrukiem. To taki mój powrót do korzeni, bo zaczynaliśmy razem i skończymy razem. Bardzo ciekawy jestem tej walki i tego czy i jak Saleta będzie przygotowany ... ja jestem gotowy! - powiedział Andrzej Gołota.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl - Bardzo się cieszę, że dojdzie do tej walki, przede wszystkim ze względów emocjonalnych. Miało do niej dojść po raz pierwszy w 2000 roku, później w 2005 roku. Dwa razy walki były odwoływane na  dwa tygodnie przed wejścia do ringu - a więc do trzech razy sztuka. Chciałbym też żeby to starcie było pewnym symbolicznym podsumowaniem pierwszych 20 lat boksu zawodowego w Polsce w powojennej historii tego sportu - powiedział Przemysław Saleta.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl - Wracamy z Andrzejem nad Wisłę, jak w piosence Niemena „Sen o Warszawie". Kiedyś to właśnie tutaj rozpoczynaliśmy wspólne treningi, chociaż Andrzej dorastał w innym miejscu. Upłynęło mnóstwo czasu, ale dla mnie jego zachowanie jest wzorem do naśladowania, trzeba pamiętać  o swoich korzeniach i skąd się wyrosło. Gołota jest bezapelacyjnie legendą boksu, uważam, że dwa tytułu mistrza świata po prostu mu zabrano. Mam też swoje zdanie na temat jego kariery w Stanach - niestety za rzadko trafiał na ludzi, którzy wiedzieli jak wykorzystać jego wielki talent. I może dlatego, że mówię to co myślę, nie wszyscy mnie lubią - powiedział Andrzej Gmitruk, trener Andrzeja Gołoty ponownie po prawie 25 latach.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl - Po konferencji jedziemy do Krynicy Górskiej, gdzie w górach zaplanowane są sparingi oraz treningi. Znamy się od wielu lat, trenowaliśmy kick-boxing, gdzie sięgnęliśmy po największe trofea. Zwyciężaliśmy już razem i teraz chcemy ukoronować współpracę zwycięstwem w boksie - powiedział Robert Złotkowski, trener Przemysława Salety, były bokser zawodowy i Mistrz Świata Kick - boxingu.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Polsat Boxing Night 23.02.2013 - Fightcard 19:30
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Walki amatorskie:
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Paweł Wierzbicki - Patryk Tolkaczewski, 3 rundy, waga ciężka.
źródło: satkurier.pl Tomasz Jabłoński - Adrian Plichta, 3 rundy, waga średnia.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl 1.      Kategoria junior ciężka (cruiserweight) limit wagowy do 90,719 kg
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl          Łukasz Rusiewicz vs Izu Ugonoh (6 rund)
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Łukasz Rusiewicz  (Team  Siemion),  ur. 1981, rekord: wygrane 13 (KO 6) - przegrane 12 (KO 1) =  w sumie 25 pojedynków.  
źródło: satkurier.pl Izuagbe Ugonoh (12 Round Knockout Promotions), ur. 1986, rekord: wygrane 8 (KO 7) - przegrane 0 = w sumie 8 pojedynków.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl 2.      Kategoria lekka (lightweight) limit wagowy do 61,235 kg
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl         Krzysztof Cieślak vs Kamil Łaszczyk (10 rund)
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Krzysztof Cieślak (Babilon Promotion) alias Skorpion, ur. 1985, rekord: wygrane 18 (KO 5) - przegrane 4 (KO 0) = w sumie 22 pojedynki.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Kamil Łaszczyk (Global Boxing Promotions) alias Szczurek, ur. 1991, rekord: wygrane 11 (KO 6) - przegrane 0 = w sumie 11 pojedynków.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl 3.      Kategoria średnia (middleweight), limit wagowy do 72,575 kg
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl          Maciej Sulęcki vs Robert ŚwierzbińskiI (8 rund)
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl  Maciej Sulęcki (Gmitruk Boxing Team - Grupa Portfel) alias Sulek, ur. 1989, rekord: wygrane 12 (KO 3) - przegrane 0 = w sumie 12 pojedynków.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Robert Świerzbiński (Boxing Production - Dariusz SnarskiI) alias Shy, ur. 1982, rekord: wygrane 11 (KO 3) - przegrane 0 = w sumie 11 pojedynków.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl 4.      Kategoria półciężka (light heavyweight) limit wagowy do 79,379 kg
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl          Dariusz Sęk vs Remigiusz Wóz (8 rund)
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Dariusz Sęk (Gmitruk Boxing Team - Grupa Portfel) alias Sęk, ur. 1986, rekord: wygrane 17 (KO 6) - przegrane 0 - remisy 1 = w sumie 18 pojedynków.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Remigiusz Wóz (Team Siemion), ur. 1987, rekord: wygrane 5 (KO 1) - przegrane 0 = w sumie 5 pojedynków.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl 5.      Kategoria półciężka (light heavyweight) limit wagowy do 79,379 kg
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl          Paweł Głażewski vs Bartłomiej Grafka (10 rund)
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Paweł Głażewski (Babilon Promotion) alias Głaz, ur. 1982, rekord: zwycięstwa 19 (KO 5) - przegrane 1 (KO 0) = w sumie 20 pojedynków.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Bartłomiej Grafka (Silesia Boxing), ur. 1988, rekord: zwycięstwa 7 (KO 2) - przegrane 5 (KO 1) = w sumie 12 pojedynków.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl 6.      Kategoria ciężka (heavyweight) - limit wagowy ponad 90,719 kg
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl          Artur Szpilka vs  Krzysztof Zimnoch (10 rund)
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Artur Szpilka (12 Round Knockout Promotions) alias Szpila, ur. 1989, rekord:   wygrane 12 (KO 9) - przegrane 0 = w sumie 12 pojedynków.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Krzysztof Zimnoch (Babilon Promotion), ur. 1983, rekord: zwycięstwa 13 (KO 10) - przegrane 0 - remisy 1 = w sumie 14 pojedynków.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl 7.      Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta - waga ciężka (10 rund)
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Andrzej Gołota, ur. 1968, rekord: zwycięstwa 41 (KO 33) - porażki 8 (KO 5) - remisy 1. Sukcesy:
źródło: satkurier.pl - Igrzyska olimpijskie - Seul 1988 - brązowy medal w boksie (waga ciężka)
źródło: satkurier.pl - Mistrzostwa Europy - Ateny 1989 - brązowy medal w boksie (waga ciężka)
źródło: satkurier.pl - 4 walki o zawodowe mistrzostwo świata wagi ciężkiej
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Przemysław Saleta, ur. 1968, rekord: zwycięstwa 43 (KO 21) - porażki 7 (KO 7).
źródło: satkurier.pl Boks zawodowy:
źródło: satkurier.pl - mistrzostwo interkontynentalne WBC(1994), IBO (1999),
źródło: satkurier.pl - mistrzostwo Europy EBU (2002),
źródło: satkurier.pl - mistrzostwo Polski (2001).
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Kick-boxing:
źródło: satkurier.pl - mistrzostwo świata ISKA, WAKO (1990),
źródło: satkurier.pl - mistrzostwo Europy ISKA, WAKO (1990),
źródło: satkurier.pl - mistrzostwo Polski.


 • Wersja do druku

 • dodaj komentarz

 • Komentarze (od najstarszego)
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7


 • 2013-01-07 14:32:08 sddsds
  Walka tylko w systemie PPV, nie bedzie jej w zadnej zagranicznej telewizji a streamy maja byc zablokowane juz na poczatku gali
 • 2013-01-07 14:46:44 Bo
  Trochę dużo wołają. Ja tam nie jestem entuzjastą sportów w stylu mordobicia ale cena dość wysoka. Cztery dychy płacić za oglądanie jak się dwóch facetów leje to niezłe schizo.
 • 2013-01-07 14:48:14 Gangam
  I tak będzie w necie - stronki ze streamami nie odpuszczą takiej okazji.
 • 2013-01-07 14:51:12 nobell
  to bedzie walka dwoch stracow , co juz najlepsze lata maja za soba a jesli sie znajdzie ktos glupi to zarobia pare groszy , to jest smieszne aby polsat takie kpiny robil z ludzi placacych abo w Polsacie kiedys sie reklamowal jedyna taka tv za darmo bez oplat teraz juz wszystko po malutku bedzie PPV
 • 2013-01-07 14:51:17 road 69
  kolego ja to wiem a juz mysleli ze to da RTL powtorki zadnej tez nie bedzie
 • 2013-01-07 14:54:33 krzysztof
  Polsat ma 3 kanały sportowe na których sama bieda ,rozpacz i powtórki. Czy to nie jest złodziejstwo i trzeba gonić już polsatowskie cwaniaczki.
 • 2013-01-07 15:01:00 dsdsds
  @Gangam

  Streamy w necie beda od razu blokowane, jak tylko sie pojawia tj studio i pierwsze walki gali. PPV bedzie mozna zamawiac takze w czasie trwania gali tak by ci ktorym zablokuja streamy mogli zobaczyc glowne walki wieczoru
 • 2013-01-07 15:05:20 maniak
  Z ciekawości w jaki sposób zablokują streamy?
 • 2013-01-07 15:32:58 Gangam
  @dsdsds: Nie rozśmieszaj mnie :) Daj e-mail, to Ci w czasie pojedynku prześlę kilka streamów ;)
 • 2013-01-07 15:57:31 andy
  W DPS przyjmowane sa zaklady ,ktory z inwalidow dłuzej wytrzyma bez tlenu.