SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Simon Boyd odchodzi ze stanowiska prezesa UPC

dodano: 2013-12-11 12:11 | aktualizacja: 2013-12-11 12:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC

Logo_UPC_New_2007 Simon Boyd, prezes zarządu UPC Polska, zdecydował o zakończeniu aktywnej kariery zawodowej. Z dniem 1 stycznia 2014 roku tymczasowo, do momentu mianowania nowego prezesa UPC Polska, jego obowiązki przejmie Betzalel Kenigsztein, dyrektor zarządzający Liberty Global w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Simon Boyd był związany z firmą od 16 lat. Został mianowany na stanowisko dyrektora zarządzającego UPC Polska w 2002 roku. Wcześniej pełnił w firmie funkcję dyrektora finansowego oraz piastował szereg innych stanowisk w firmach, które weszły w skład Grupy UPC.

- Jestem bardzo dumny z dokonań UPC Polska. Budując firmę z zaangażowaniem i pasją, nasz zespół uczynił UPC Polska niekwestionowanym liderem technologii na polskim rynku Internetu szerokopasmowego i interaktywnej telewizji. Jest jeszcze wiele do zrobienia, ale podstawy są solidne. Nasza branża pozostaje branżą dynamiczną i fascynującą. Życzę wszystkim pracownikom UPC Polska, i naszym partnerom biznesowym wszystkiego najlepszego - powiedział Simon Boyd.

Diederik Karsten, wiceprezes European Broadband Operations Liberty Global stwierdził: - Chciałbym podziękować Simonowi za jego ogromny wkład w budowę obecnej pozycji UPC Polska. Szanuję jego decyzję po tak długiej karierze w branży kablowej i ponad 10 latach pracy w naszej grupie. Życzę mu wszystkiego najlepszego.

Betzalel Kenigsztein został mianowany na stanowisko dyrektora zarządzającego Liberty Global na region Europy Środkowej i Wschodniej w sierpniu 2013 roku, i jest odpowiedzialny za cały region, w tym Polskę, Węgry, Rumunię, Czechy, Słowację oraz platformy DTH. Betzalel ma 25-letnie doświadczenie w branży kablowej oraz wiele osiągnięć w Liberty Global. W roku 2004 Betzalel dołączył do firmy jako dyrektor ds. technologii (CTO) UPC Holandia, kierując kluczową fazą innowacji w sieciach UPC Holandia. W roku 2009 został mianowany na stanowisko dyrektora zarządzającego UPC Węgry, które piastował do 2013 roku. Przed związaniem się z UPC, pełnił szereg kierowniczych stanowisk w izraelskiej branży kablowej.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Eycos CAM + karta Smart HD+ 2m

Karta startowa Smart HD 2-miesięczna + do kompletu najtańszy moduł...

215 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X10

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

1090 zł Więcej...