SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Soft dla Mini HD 2000, HD 6000 i pozostałych HD 3000

dodano: 2014-03-07 10:29 | aktualizacja: 2014-03-07 10:32
autor: Anita Kaźmierska | źródło: tvpolsat.info

Cyfrowy Polsat udostępnił nową wersję oprogramowania dla dekoderów Mini HD 2000, HD 6000 i pozostałych HD 3000. Nowa wersja oprogramowania w dekoderach Mini HD 2000 i pozostałych HD 3000 posiada numer 2.76.1.18, a w dekoderach HD 6000 posiada numer 2.78.1.18. Nowy soft poprawia m.in. błędy występujące w telewizji internetowej ipla.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zmiany w nowej wersji oprogramowania:
  • poprawka współpracy dekoderów z telewizorami w 4K (UHD)
  • poprawka do „czarnych obrazów” przy odtwarzaniu materiałów ipla
  • poprawka do obsługi przycisku EXIT w aplikacji ipla
  • poprawka do konfiguracji TP_Link WEP - obsługa haseł w HEXie
  • dodanie obsługi 152 bitowego WEP
  • inne drobne poprawki do ipla
  • poprawa stabilności dekodera

Oprogramowanie zaktualizuje się samoczynnie lub można tego dokonać z poziomu menu dekodera (Ustawienia - Aktualizacja oprogramowania).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Pawel
2014-03-21 22:20:08
Może by tak, odtwarzanie Filmów z napisami w dekoderze MINI HD 2000 ?
cepe
2014-03-20 16:50:05
HD6000 nie ma wersji 2.78.x tylko 2.76.x macie błąd w swoim artykule.
marian
2014-03-17 10:29:12
Dekoder jest w porządku, soft pozwolił kilka rzeczy poprawić. Brak możliwości zmiany koloru menu to ma być problem? Bez przesady, grunt to funkcjonalność, a tej produktowi Polsatu nie brakuje.
Galileo
2014-03-16 16:52:46
U mnie wszystko śmiga bez zarzutu. Fajnie, że zrobili poprawki dla Ipli, bo faktycznie zdarzały się jakieś małe wpadki a korzystam z tego portalu często. Cieszy to, że polsat wydaje aktualizacje do swojego sprzetu i stale go udoskonala. Pozdrawiam.
satman
2014-03-14 11:10:10
@jaks: "czyli nic nedza . współczuje posiadaczą tych modeli i w ogole bycie w tej platformie". Bo wszyscy wiedzą, że przecież DEBEŚCIAK to nc+ z trzycyfrowyą kwotą za abonament miesięczny :-)
Grzechu
2014-03-11 15:36:23
U mnie aktualizacja HD 6000 bez perturbacji. Wszystko działa jak należy.
M
2014-03-11 09:46:17
@Wojtek A czy Twój dysk jest wykrywany przez dekoder? Jesli nie, to najczęstszą przyczyną jest problem z zasilaniem dysku przez USB. Ja kupiłem kabel 2xUSB /mini USB i podłączyłem dodatkowe usb przez ładowarkę telefoniczną USB do gniazdka i mam spokój.
Wojtek
2014-03-09 23:10:38
Edi, dzięki za odpowiedź, jednakże ja mam sporo nagrań na tym dysku :-( i wykluczam ich skasowanie. Wiele z tych nagrań nie pojawi się już w TV, przynajmniej nie w najbliższym czasie. Ale pomyślałem teraz w następujący sposób. Otóż, czy jest możliwe przeniesienie nagrań z dysku CP na inny dysk, po to, aby następnie go pustego sformatować, a po formatowaniu przywrócić nagrania, które dekoder będzie mógł odtwarzać? I właśnie, to jest chyba najważniejsze pytanie, czy po takich przenosinach dekoder będzie potrafił odczytywać materiały video? O ile w ogóle można skopiować dane nagrane przez dekoder CP na dysku CP?
edi
2014-03-09 21:31:50
do ,,Wojtek'' musisz sformatować dysk ja użyłem programu trial acronis disk director wywaliłem wszystkie partycje do czysta wyczyściłem go i chodzi przyczyna jakieś niedociągnięcia softu miałem to samo podziałało wskazówka windows nie widzi
Wojtek
2014-03-09 19:28:33
Mam prośbę do posiadaczy dekoderów HD 6000 z dyskiem zewnętrznym! Czy po tej aktualizacji (w tej chwili) działa wam funkcja PVR?!? Nie wiem czy wczoraj ta funkcja u mnie nie działała (jako pierwszy dzień po aktualizacji), bo chyba z niej nie korzystałem, lecz przedwczoraj na 90% korzystałem i było ok. Jak widać brak działania tego zastosowania idealnie zbiegło się z aktualizacją oprogramowania. Dodam, że na dysku jest odpowiednia ilość wolnej pamięci na działanie PVR-u. Proszę o sprawdzenie u siebie i podzielenie się informacją. Z góry dziękuję.