reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kucyki, smoki i rycerze - wrzesień w MiniMini+

dodano: 2014-08-01 12:48 | aktualizacja: 2014-08-01 20:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: ITI Neovision

MiniMini+ Wrześniowe premiery MiniMini+ (MiniMini+ HD) to brytyjska animacja dla najmłodszych „Mela i Smoki”, film o przygodach dzielnego Rycerza Mike’a oraz nowe odcinki bijącego rekordy oglądalności serialu „My Little Pony: Przyjaźń to magia” (sezon 4.).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial „Mela i smoki” opowiada o małej księżniczce, której najlepszymi przyjaciółmi są...  kolorowe i wesołe smoki. Mela i jej towarzysze zabaw wspólnie poznają świat, a przy okazji przeżywają ciekawe, zabawne oraz pouczające przygody, podczas których dowiedzą się m.in. na czym polega indywidualizm, zrozumieją czym jest współczucie i kiedy je wyrażamy oraz jak budować przynależność do grupy.

Nowe odcinki animacji „My Little Pony: Przyjaźń to magia” to kolejna porcja przygód w magicznej krainie Ponyville. Małe kucyki odbędą długą drogę w poszukiwaniu znaczenia i sensu prawdziwej przyjaźni. Czy magiczna siła przyjaźni znów zwycięży?

Z kolei film „Rycerz Mike i wyprawa na Smoczą Górę” zabierze małych widzów w podróż po krainie smoków, dzielnych rycerzy, czarodziejskich klejnotów i wielkich przygód! Król, Mike i Ewa muszą wypełnić niebezpieczne zadanie - zwrócić kryształowy klejnot wielkiemu smokowi zamieszkującemu Smoczą Górę.

Wrzesień 2014 roku w MiniMini+ i MiniMini+ HD:

- „Mela i Smoki” - emisja codziennie (od 1 września 2014 roku) o 9:15 oraz od niedzieli do piątku o 19:05,
- „My Little Pony: Przyjaźń to magia” - sezon 4.,emisja codziennie (od 13 września 2014 roku) o 19:50 oraz od poniedziałku do soboty o 11:10,
- „Rycerz Mike i wyprawa na Smoczą Górę” - emisja w sobotę, 20 września 2014 roku o 18:40 oraz w niedzielę, 21 września 2014 roku o 10:45.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo Z9S

Mini PC na systemie Android 7.1 Marshmallow z procesorem Realtek...

890 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...
reklama