reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Animal Planet HD proponuje we wrześniu

dodano: 2014-09-16 13:02 | aktualizacja: 2014-09-16 15:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery Networks CEEMEA

Animal Planet HD We wrześniu 2014 roku kanał Animal Planet HD zaprasza widzów na program „Dzikie z natury” oraz na cykl „Miesiąc z rekinami”, w ramach którego zostaną pokazane m.in. takie produkcje jak: „Pogromcy mitów”, „W szczękach rekina”, „Nocni łowcy” i „47 dni wśród rekinów”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2014 roku w Animal Planet HD:

„Miesiąc z rekinami”
Animal Planet HD zaprasza na „Miesiąc z rekinami”, podczas którego stacja wyemituje wiele fascynujących programów o tych owianych złą sławą rybach. „Pogromcy mitów” Kari, Grant i Tori w specjalnym wydaniu cyklu pt. „Potwór z głębin przeszłości” skonstruują model prehistorycznego drapieżnika. Natomiast twórcy serii „W szczękach rekina” zaprezentują widzom dramatyczne przeżycia ludzi, którzy stanęli oko w oko z morską bestią. Cudem ocaleli, choć śmierć była naprawdę blisko. Z kolei Paul Clerkin - znawca rekinów i gospodarz programu „Nocni łowcy” - wyruszy na Madagaskar, aby obserwować jedyne na świecie gatunki tych ryb, które emitują światło. Na koniec w programie „47 dni wśród rekinów” poznamy jedną z najgłośniejszych w USA historii związanej z rekinami z czasów II wojny światowej. Dwaj piloci, Louis Zamperini i Russell Phillips, zostali zestrzeleni nad Oceanem Spokojnym. Przez 47 dni dryfowali na powierzchni wody, broniąc się przed żerującymi wokoło rekinami.

„Dzikie z natury”
emisja: w środy o 18:00

Animal Planet HD zaprasza na nowy cykl programów przedstawiający fascynujące rekordy w królestwie zwierząt. W każdym z odcinków zaprezentowana zostanie inna kategoria. Widzowie dowiedzą się, które zwierzę jest największe, najszybsze, najmądrzejsze czy najgroźniejsze. Kto króluje na ziemi, pod wodą, a kto w powietrzu? Twórcy serii wyłonią gatunki, które z powodzeniem możemy nazwać mistrzami świata przyrody w swojej kategorii. Ich zdumiewające wyczyny nie tylko nas zadziwią, ale też zmuszą do refleksji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...