reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN uruchamia portal veedo.pl

dodano: 2014-09-16 17:55 | aktualizacja: 2014-09-16 18:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

Veedo.pl TVN W poniedziałek 15 września br., należąca do TVN spółka Veedo sp. z o.o. uruchomiła veedo.pl - rozrywkowy portal wideo prezentujący niezwykłe talenty, wyjątkowe wydarzenia oraz hity Internetu z całego świata. Serwis umożliwia dodawanie filmów przez użytkowników.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Veedo.pl będzie stanowić platformę do promocji talentów. Jest skierowany do osób, które chcą pochwalić się swoimi zainteresowaniami i pasjami oraz przedstawić je szerokiemu gronu internautów. Serwis umożliwia twórcom zamieszczanie krótkich filmów wideo prezentujących wyjątkowe umiejętności w różnorodnych kategoriach; od talentów artystycznych przez wyczyny sportowe po porady lifestylowe.

- Współpraca z Veedo otwiera przed twórcami szereg możliwości. Najbardziej utalentowani będą mieli szansę zaprezentować swoje osiągnięcia na antenie telewizji, a nawet podpisać kontrakt reklamowy. Dzięki współpracy z Veedo autorzy najpopularniejszych filmów będą też mogli zarabiać, otrzymując część przychodów z wyświetlanych przy nich reklam - czytamy w komunikacie.

Obok twórczości udostępnionej w serwisie przez internautów w veedo.pl znajdą się bogate zasoby internetowych hitów wideo pochodzących z różnych źródeł - zarówno polskich stacji telewizyjnych, jak i światowych mediów, publikowane przez serwis x-news.

Każdy odwiedzający serwis może zostać jurorem. Veedo umożliwia użytkownikom zaangażowanie i interakcję poprzez unikalne na polskim rynku stickery służące do wyrażania opinii i oceny poszczególnych filmów według emocji, które wywołują. Taki system ocen pozwala użytkownikom przekazać szeroką gamę odczuć i wrażeń oraz daje możliwość kategoryzacji treści zamieszczonych w serwisie.

- Poszukujący najciekawszych filmów wideo z całego świata otrzymają szybki dostęp do najpopularniejszych i najzabawniejszych materiałów. Filmy w tym serwisie pochodzą zarówno od profesjonalnych producentów, jak i amatorów. Chcemy, by Veedo stał się dla utalentowanych ludzi platformą do znalezienia publiczności, inspiracji oraz nawiązania kontaktów z innymi kreatywnymi ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Dajemy wszystkim użytkownikom możliwość oceniania treści wideo według zabawnej skali - powiedział Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN odpowiedzialny za rozwój biznesu oraz prezes zarządu Veedo.

Strona internetowa portalu:
http://veedo.pl/


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...