reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

iTV na liście kanałów platformy nc+

dodano: 2014-11-26 15:18 | aktualizacja: 2014-11-26 15:27
autor: Anita Kaźmierska | źródło: itv.net.pl

ITV (od wakacji 2014 roku) Tuż przed świąteczną gorączką abonenci platformy nc+ zyskają możliwość oglądania kanału muzyczno-rozrywkowego iTV. Do oferty nc+ dołączyła Telewizja iTV i jest dostępna na pozycji nr 226 (pomiędzy Tele5 i Polo TV) dla wszystkich abonentów platformy. Kanał iTV jest niekodowany i nadawany za pośrednictwem satelity Eutelsat Hot Bird (13°E) na częstotliwości 10,949 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S/QPSKProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja iTV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Jest pierwszą stacją interaktywną w Polsce. Możliwość czatowania na antenie to aspekt, który wyróżniał kanał przez długie lata na tle konkurencji. Niezmiennie od kilkunastu lat Telewizja iTV promuje nurt muzyki disco polo, disco oraz dance... jak się okazuje nurt, który w ostatnich latach znacznie powiększył grono swoich słuchaczy.
Stacja iTV adresuje swoje programy do ludzi młodych wiekiem lub duchem, wszystkich spragnionych relaksu, zabawy i dobrej rozrywki.W iTV widzowie znajdą najnowsze i najpopularniejsze teledyski gwiazd gatunków disco polo i dance, relacje z imprez i koncertów, najnowsze plotki z showbiznesu, oraz programy na żywo, co jest absolutnym wyjątkiem nie tylko wśród telewizji muzycznych, ale i całej ofercie kanałów tematycznych.

Sympatyków tematyki ezoterycznej czekają codzienne/wieczorne wydania pasma EZO TV. Podczas programu na żywo, który trwa od godz. 20:00 do 24:00, zobaczyć można najbardziej rozpoznawalnych wróżbitów w Polsce. Niekwestionowaną gwiazdą pasma EZO TV jest wróżbita Maciej. Wyróżnia go szczerość, otwartość i naturalność, czyli cechy, które wzbudzają u widzów pozytywne emocje, a wypowiadane kwestie „Pan wie, o czym ja mówię” i „Dziękuję za uznanie” stały się kultowymi powiedzeniami.TOP PROGRAMY ITV

Discostacja to najpopularniejszy program stacji iTV. W każdym odcinku widzowie na żywo mogą brać aktywny udział w programie – pozdrawiać znajomych, uczestniczyć w konkursach, głosować na ulubione hity. Discostacja to też bardzo popularna strona internetowa z radiem on line oraz aktywna społeczność na facebook licząca niemal 20 000 osób.
Emisja: codziennie o godz. 10:00 i 16:00 na żywo

Plota to program współtworzony z serwisami plotkarskimi. Prezentuje najbardziej pikantne i najświeższe newsy ze świata polskiego show-biznesu. W każdym odcinku można poznać sekrety i plotki dotyczące najpopularniejszych celebrytów w Polsce. Emisja: premiera codziennie o 14:00

Koncert życzeń to program oddany w ręce naszych Widzów, w którym przekazujemy ich życzenia oraz dedykacje muzyczne dla najbliższych. Widzowie komunikują się z programem za pomocą SMS-ów lub mailowo.
Emisja: premiera Niedziela 12:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...