reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV4 będzie kontynuować dwa polskie seriale

dodano: 2014-12-18 17:49 | aktualizacja: 2014-12-18 19:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

TV4 TV 4 Czwórka  TV4 PL Logo 2009 Znakomitym wynikiem zakończyła się emisja nowych polskich produkcji, jakie TV4 (Czwórka) zaprezentowała widzom w mijającym sezonie. Po sukcesie jesiennych premier, stacja szykuje kolejne edycje dwóch najlepiej oglądanych pozycji pasma: „Sekretów sąsiadów” oraz „Policjantek i policjantów” (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ogromnym powodzeniem cieszyła się szczególnie ta ostatnia produkcja, której widownia wielokrotnie przekraczała milion osób, a średnie udziały w grupie komercyjnej w porze emisji serialu dały stacji czwartą pozycję na polskim rynku telewizyjnym. Produkowany przez firmę ATM Grupa serial obyczajowy „Policjantki i policjanci” opowiada o pracy i życiu funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia.

Mikołaj Białach, Aleksandra Wysocka, Monika Kownacka, Krzysztof Zapała i radiowóz Skoda Octavia w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: Cyfrowy Polsat

„Sekrety sąsiadów” w TV4, foto: Cyfrowy Polsat


Z kolei „Sekrety sąsiadów”, które mogły się pochwalić oglądalnością sięgającą nawet pół miliona widzów, to produkcja Tako Media, ukazująca niezwykłe historie i tajemnice, skrywane czasem za murami domów ludzi żyjących obok nas (wszystkie dane za Cyfrowym Polsatem).

Obecnie trwają przygotowania do realizacji nowych transz obu seriali. Niebawem rozpoczną się zdjęcia do pierwszych odcinków.

Aktualnie stacja przypomina odcinki pierwszej serii obu produkcji.

„Sekrety sąsiadów” - emisja od poniedziałku do czwartku o 18:30; „Policjantki i policjanci” - emisja od poniedziałku do czwartku o 19:00 w TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...