reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia: Więcej kanałów HD i treści premium na życzenie

dodano: 2014-12-23 16:34 | aktualizacja: 2014-12-23 16:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Netia

Netia Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia Telewizja Osobista Netii została wzbogacona o kolejne kanały w HD i aplikację z treściami na żądanie Premium+. Obecnie 63 ze 179 kanałów dostępnych w GigaOfercie jest w wersji HD. Zmiana sygnału z jakości SD na HD dotyczy kanałów dostępnych w GigaOfercie: ID HD, Discovery Turbo Xtra HD, Comedy Central HD oraz TV Puls HD, dostępnego również w pakietach: Praktyczny i Komfortowy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kolejną niespodzianką dla użytkowników Telewizji Osobistej - zarówno w starszych ofertach pakietowych, jak i aktualnej GigaOfercie - jest nowa aplikacja Premium+ z treściami na żądanie z kanałów: MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, Ale Kino+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, CANAL+ HD. Aplikacja automatycznie pojawi się na Netia Playerach 24 grudnia br. Aby korzystać z niej już teraz, należy zresetować Netia Playera.

Materiały w ramach kategorii CANAL+ na życzenie dostępne są w ramach pakietów: Premium Film+, Premium Sport & Film +, CANAL+ Silver, CANAL+ Gold, CANAL+ Platinum, Premium+.

W ramach kategorii Domo+ na życzenie dostępne są treści dla użytkowników pakietów: Styl życia, Komfortowy, Premium+. Z kolei treści w ramach kategorii Kuchnia+ są dostępna dla użytkowników pakietów: Styl życia, Komfortowy, Premium+.

Do materiałów w ramach kategorii MiniMini+ mają dostęp użytkownicy pakietów: Młodsze dzieci, Komfortowy, Premium+ a  ramach kategorii teleTOON+ abonenci pakietów: Starsze dzieci, Komfortowy, Premium+.

Materiały w ramach kategorii Ale Kino+ są dostępne w ramach pakietów: Kino, Komfortowy., Premium+ a  ramach kategorii Planete+ w ramach pakietów: Wiedza i odkrycia, Komfortowy, Premium+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...