reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszyły zdjęcia do serialu „Przypadki Cezarego P.”

dodano: 2015-01-14 12:12 | aktualizacja: 2015-01-14 12:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Telewizja Puls

TV Puls We wtorek, 13 stycznia br. rozpoczęły się zdjęcia do serialu komediowego TV Puls „Przypadki Cezarego P.” z Cezarym Pazurą w roli głównej. Serial w reżyserii Macieja Ślesickiego będzie miał swoją premierę wiosną 2015 roku w TV Puls.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Przypadki Cezarego P.” to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego, w którym Cezary Pazura wcieli się w swoje alter ego inspirowane tym, jak postrzegają aktora media plotkarskie. Zagra dawną ikonę polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. Ta mocno autoironiczna produkcja, wykorzystując ogromną popularność Cezarego Pazury i odnosząc się do prawdziwych postaci i sytuacji, będzie odważną i zabawną satyrą na współczesne środowisko celebrytów. Fabuła obfituje w gagi sytuacyjne i błyskotliwe dialogi odnoszące się do kultury masowej, polityki i polskiego kina. Serial będzie miał formułę nowoczesnego sitcomu, w którym scenarzyści celowo zacierają granice między światami fikcyjnym i realnym.

„Przypadki Cezarego P.”, fot. Zuzanna Sorówka


Oprócz Cezarego Pazury w produkcji pojawią się również: Piotr Zelt, Joanna Orleańska, Małgorzata Rożniatowska i Marieta Żukowska. Serial złożony z trzynastu półgodzinnych odcinków, na zlecenie Telewizji Puls wyprodukuje firma Macieja Ślesickiego Paisa Films. Zdjęcia do serialu zostaną zakończone w marcu 2015 roku. Serial będzie miał ogólnopolską premierę wiosną 2015 roku w TV Puls.

„Przypadki Cezarego P.”, fot. Zuzanna Sorówka


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

469 zł Więcej...