reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC rozszerza ofertę o kanał TVN Fabuła HD

dodano: 2015-04-16 21:56
autor: studiolitek | źródło: upc.pl

TVN Fabuła Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (więcej tutaj), 16 kwietnia br., a więc w dniu startu stacji (więcej tutaj), kanał TVN Fabuła HD pojawił się w sieci UPC Polska. To stacja z ofertą filmowo-serialową, która ma swoją premierę w portfolio kanałów stacji TVN, a na start o godz. 21:00 zaprasza na hit „Władca pierścieni: Powrót króla”. Nowa pozycja dostępna będzie w najwyższej jakości obrazu i dźwięku HD w pakietach Select i Max.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVN Fabuła to najnowszy kanał z portfolio kanałów TVN. W jego ofercie, obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych, produkcji TVN, seriali zagranicznych i najlepszych filmów, znajdą się autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu. Poprowadzą je dziennikarze znani z programów TVN, m.in. Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Burzyńska i Olivier Janiak.

Cechą wyróżniającą TVN Fabuła jest rozpoczynające się o godz. 21.00 codzienne pasmo z największymi hitami filmowymi i maratonami serialowymi, będące odpowiedzią stacji na rosnącą popularność zjawiska binge watching, czyli coraz większą liczbę widzów oglądających kilka odcinków ulubionego serialu z rzędu.

Nowy kanał znajdzie się na pozycjach:
Horizon - 210
Mediabox - 107
Kaon - 212

Operator przypomina ponadto, iż 16 kwietnia br., decyzją nadawcy, obecny już w ofercie sieci kanał TVN Meteo, zmienił się w TVN Meteo Active (więcej tutaj).

TVN Meteo Active pozostaje bez zmian, na pozycjach:
Horizon - 25
Mediabox - 338
Kaon - 124


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...