reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Fakty z zagranicy” - nowość w TVN24 Biznes i Świat

dodano: 2015-06-02 19:36 | aktualizacja: 2015-06-02 20:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN24 Biznes i Świat TVN 24 Fakty z zagranicy Fakty TVN Na antenie kanału TVN24 Biznes i Świat pojawił się nowy program „Fakty z zagranicy”. - Najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata, rzetelne analizy i ciekawe opinie - to wszystko w jednym wieczornym pakiecie informacyjnym - zapowiada nadawca.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Fakty z zagranicy” to najnowszy program na antenie TVN24 Biznes i Świat. Codziennie o 20:00, od poniedziałku do piątku, można będzie zobaczyć materiały przygotowywane przez dziennikarzy działu zagranicznego „Faktów TVN” - Annę Czerwińską, Katarzynę Sławińską, Cezarego Grochota i Monikę Krajewską oraz korespondentów „Faktów”: Marcina Wronę, Macieja Worocha, Andrzeja Zauchę. W programie pojawią się także relacje dziennikarzy TVN24 Biznes i Świat - Macieja Sokołowskiego, Jakuba Loski i Michała Sznajdera. „Fakty z zagranicy” współtworzą także Łukasz Chatys i Michał Dąbrowski z „Faktów” oraz Katarzyna Ramotowska i Jacek Stawiski z TVN24 Biznes i Świat. Prowadzącą jest Monika Tomasik.

Ekipa programu „Fakty z zagranicy”, foto: TVN


Dodajmy, iż jest to już kolejny program z rodziny „Faktów”. Obok sztandarowego programu informacyjnego w ofercie nadawcy są obecnie także „Fakty po południu” i „Fakty po Faktach” (więcej tutaj).

„Fakty po południu” - emisja od poniedziałku do piątku o 16:00 w TVN24 (TVN24 HD); „Fakty TVN” - emisja codziennie o 19:00 w TVN (TVN HD), TVN24 (TVN24 HD), TVN24 Biznes i Świat oraz ITVN (TVN International); „Fakty po Faktach” - emisja codziennie około 19:20 w TVN24 (TVN24 HD) i TVN24 Biznes i Świat; „Fakty z zagranicy” - emisja od poniedziałku do piątku o 20:00 w TVN24 Biznes i Świat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...