reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mary J. Blige i duże kobiety w czerwcu w Lifetime

dodano: 2015-06-07 19:26 | aktualizacja: 2015-06-07 20:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks Poland

Lifetime Kanał rozrywkowy Lifetime w czerwcu br. przygotował szereg premierowych produkcji na swojej antenie - w czwartkowe wieczory w „Kinie Lifetime zostanie zaprezentowany film „Betty i Coretta” o walce o prawa obywatelskie z Mary J. Blige w roli głównej. W tym miesiącu stacja pomoże również widzom sprzedać swój dom i mieszkanie, jak również przyjrzy się, jak żyją i kochają duże kobiety.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2015 roku w Lifetime (Lifetime HD):

Mary J. Blige i Angela Bassett w filmie „Betty i Coretta”, foto: A+E Networks Poland


„Kino Lifetime”:
„Betty i Coretta”
emisja: w niedzielę, 7 czerwca 2015 roku o 21:00

Mary J. Blige i Angela Bassett w filmie o życiu Coretty Scott King (Bassett) i Betty Shabazz (Blige). Żony Martina Luthera Kinga i Malcolma X po śmiertelnych zamachach na swoich mężów musiały zmierzyć się z samotnym macierzyństwem. Przejęły obowiązki związane ze wspieraniem walczących o prawa obywatelskie w Stanach Zjednoczonych. Jako samotne matki wychowały dzieci w pojedynkę.

Sarah Beeny w programie „Jak sprzedać dom?”, foto: A+E Networks Poland


„Jak sprzedać dom?” 1, 2
emisja: od poniedziałku do piątku o 18:00

Sarah Beeny wystąpi w nowym programie „Jak sprzedać dom?”. Pomoże niezbyt obrotnym właścicielom nieruchomości podnieść ich atrakcyjność, umożliwiając obejrzenie domów rywali. W każdym odcinku Sarah udzieli rad jednemu klientowi i trojgu właścicielom domów, którzy chcą sprzedać nieruchomość. Po obejrzeniu wnętrz konkurentów będą mogli ocenić ich gust, dokonać niezbędnych zmian w swoich domach, by w finale pokonać konkurencję.

Sara Canning, John Corbett i Haley Beauchamp w filmie „Zabójca z autostrady”, foto: A+E Networks Poland


„Kino Lifetime”:
„Zabójca z autostrady”
emisja: w czwartek, 11 czerwca 2015 roku o 21:00

Film na podstawie książki autorstwa Ann Rule. Występują John Corbett („Seks w wielkim mieście”), Barbara Kottmeier, Sara Canning, Bo Derek i Haley Beauchamp. Mroczny thriller opowiada prawdziwą historię rocznego pościgu za seryjnym zabójcą. Mężczyzna jest podejrzany o zamordowanie 14 ofiar i popełnienie wielu przestępstw na tle seksualnym. Zbrodni dokonuje wzdłuż autostrady I-5, która przebiega przez Kalifornię, Waszyngton i Oregon. Detektyw Dave Kominek (Corbett) dostrzega podobieństwa między zbrodniami. Chce udowodnić, że na pozór niepowiązane zabójstwa stanowią dzieło jednego sprawcy. Kiedy giną kolejne ofiary, u progu wyjaśnienia zagadki, następuje nieoczekiwany zwrot akcji. Czy sadystycznym seryjnym zabójcą jest amerykański przystojniak i sportowiec?

Mar, Sabrina, Kristi, Jenn i Jessica w programie „Duże kobiety, wielka miłość”, foto: A+E Networks Poland


„Duże kobiety, wielka miłość” 1
emisja: w poniedziałki (od 29 czerwca 2015 roku) o 22:00

Randkowanie to burzliwy okres dla każdej dziewczyny. Nadwaga wszystko komplikuje. Nie wiadomo, co przyniesie los naszym bohaterkom. Ich życie to huśtawka emocji i karuzela uczuć. Nowy serial przedstawia losy pięciu puszystych kobiet z pięciu różnych miast. Będziemy śledzić ich starania i przygotowania do randek. Kobiety łączy nadwaga, a różnią sposoby znalezienia miłości.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...