reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Gang wiewióra” 22.08 w CANAL+

dodano: 2015-07-30 13:30 | aktualizacja: 2015-07-30 14:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: ITI Neovision

Canal+ Sonia Bohosiewicz, Andrzej Grabowski, Cezary Pazura i Weronika Rosati w polskiej wersji przebojowej animacji twórców „Toy Story 2” „Ratatuj” i „Gdzie jest Nemo”. „Gang wiewióra” po raz pierwszy w telewizji w sobotę, 22 sierpnia 2015 roku, o 18:00 tylko w CANAL+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- CANAL+ nieustannie trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o najlepsze światowe produkcje animowane - zapewnia nadawca. Po premierach telewizyjnych ostatnich miesięcy, takich jak „Rio 2”, „Pan Peabody i Sherman” czy „Rodzinka nie z tej ziemi” przyszedł czas na „Gang wiewióra”.

Tytułowy bohater (w tej roli rewelacyjny Cezary Pazura) popada w konflikt z przywódcą miejskiego parku, szopem Pierunem (Andrzej Grabowski). Zostaje wygnany do miasta, gdzie zimą czeka go marny los. Szczęście mu jednak sprzyja. Wiewiór odkrywa sklep z orzechami i postanawia go ogołocić. Okazuje się jednak, że ten rajski przybytek jest dziuplą ludzkich rabusiów, pod przewodnictwem Króla (Przemysław Bluszcz). Wiewiór, zakochana w nim wiewiórka Andzia (Agnieszka Warchulska), starający się o jej względy Trybsyn (Mirosław Zbrojewicz) oraz inne gryzonie skutecznie przeszkadzają czterem złoczyńcom w realizacji ich niecnych planów.

Ogromnym atutem „Gangu wiewióra” jest polska wersja językowa, w której udało się zawrzeć szereg gier słownych pomiędzy zwierzęcymi bohaterami. W dubbingu na pierwszy plan wysuwa się Wiewiór w wykonaniu Cezarego Pazury.

- Wydaje mi się, że ten wiewiór ma taki sam temperament jak ja, dlatego tak się zgraliśmy

- mówił o swojej postaci aktor.


W obsadzie nie zabrakło innych równie doświadczonych aktorów dubbingowych, takich jak Andrzej Grabowski, Miłogost Reczek czy Józef Pawłowski. Ten ostatni jest znany z wielkiego ekranu jako główny bohater filmu „Miasto 44” Jana Komasy (więcej tutaj), którego premiera telewizyjna będzie miała miejsce w sobotę, 19 września br. w CANAL+. Doskonale spisała się też - stawiająca pierwsze kroki w dubbingu - Weronika Rosati, która wcieliła się w ukochaną jednego z gangsterów.

„Gang wiewióra” - emisja w sobotę, 22 sierpnia 2015 roku o 18:00 w CANAL+ (CANAL+ HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...