reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Domy, małżeństwa i porody w sierpniu w Lifetime

dodano: 2015-08-10 12:06 | aktualizacja: 2015-08-10 15:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks Poland

Lifetime Jak zapowiada nadawca, sierpień br. to gorący miesiąc w kanale Lifetime - „będziemy szukać odpowiednich mały domów dla dużych rodzin, uratujemy kilka małżeństw, a kilka par zdecyduje się na ryzykowny poród w dziczy”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2015 roku w Lifetime (Lifetime HD):

„Mały dom, duże możliwości”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 10 sierpnia 2015 roku) o 18:00

Nowa seria jest pochwałą idei budowy małych domów, która postuluje zmniejszenie przestrzeni mieszkalnej do minimum. Gospodarze programu wraz z ekipą budowlaną, wykorzystując nowoczesną technologię i nowości projektowe, budują domy od podstaw. Szukają też najlepszych i najbardziej unikatowych przestrzeni mieszkalnych o powierzchni mniejszej niż 28 metrów kwadratowych. Od mikro-apartamentów na Manhattanie po ekskluzywne domki szeregowe w Savannah. Program prezentuje pomysłowość młodych właścicieli domów, którzy świadomie wybrali minimalistyczny styl życia. W każdym odcinku ekipa buduje dom marzeń według innego projektu, spełniając życzenia amatorów domów, którzy stawiają na mały metraż. Każdy dom „na zamówienie” zostaje przewieziony na działkę, gdzie jest montowany, urządzany i prezentowany klientom. Program przedstawia nie tylko proces budowy, ale i pomysły na aranżację wnętrz w ramach różnych budżetów i w nietypowej odsłonie.

„Małżeński survival”
emisja: we wtorki (od 18 sierpnia 2015 roku) o 21:00

Twórcy nowatorskiego programu przenoszą terapię małżeńską w odległe zakątki świata, i to dosłownie. Skłócone pary, będące o krok od rozwodu, wyruszają na 72-godzinną wyprawę. Z dala od codzienności, bez dzieci, telefonów komórkowych i rachunków, muszą skupić się na samych sobie. Podczas nietypowej terapii małżeńskiej, w surowych warunkach, na skraju wyczerpania fizycznego, mierzą się z najtrudniejszymi kłopotami. Wykonują szereg ćwiczeń opracowanych przez terapeutę, które mają uświadomić im istotę problemów w ich związku. Pod koniec eksperymentu, w ostatnim punkcie wyprawy, małżonkowie muszą zdecydować, czy po powrocie do cywilizacji chcą pracować nad relacją, czy się rozstaną.

Audrey i Peter z dziećmi w programie „Poród w dziczy”, foto: A+E Networks Poland

Ryan De Nino i Jessica Castro w programie „Małżeństwo od pierwszego wejrzenia”, foto: A+E Networks Poland


„Małżeństwo od pierwszego wejrzenia” 2
emisja: we wtorki (od 18 sierpnia 2015 roku) o 22:00

W Wielkim Mieście coraz trudniej znaleźć prawdziwą miłość. Sześcioro odważnych singli, którzy pragną uczucia i trwałej relacji, podejmie kontrowersyjne wyzwanie: ślub z nieznajomą osobą. Nowatorski program przedstawia temat związków, randkowania i ślubu w zupełnie innym świetle. Czworo ekspertów - terapeuta, socjolog, doradca duchowy i psycholog - stworzą trzy idealne pary, które wcześniej się nie znały. Nowożeńcy spotkają się dopiero przed ołtarzem. W każdym odcinku zobaczymy kolejny etap ich życia: podróż poślubną, urządzanie wspólnego gniazdka, poznanie teściów oraz inne typowe wydarzenia. Czy pary pozostaną w związku, czy się rozwiodą (więcej tutaj)?

„Poród w dziczy”
emisja: w poniedziałki (od 24 sierpnia 2015 roku) o 22:00

W programie rodziny podejmują odważną decyzję: ich dzieci nie urodzą się w szpitalu ani w domu, tylko na łonie natury. Bez asysty lekarskiej i znieczulenia. Ciężarne kobiety wydają na świat potomstwo siłami natury. Zmierzą się z nietypowymi wyzwaniami środowiska, pokonają każdą przeszkodę w kompletnej dziczy, żeby tylko spełnić swoje marzenie porodu na łonie dzikiej przyrody.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...