reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nickelodeon na 4h wyłączy nadawanie

dodano: 2015-08-21 14:42 | aktualizacja: 2015-08-21 15:07
autor: Janusz Sulisz | źródło: www.nick.com.pl/dzienzabawy

Nickelodeon Dzień Zabawy 2015 Już po raz trzeci Nickelodeon Polska zaprasza na „Dzień Zabawy z Nickelodeon”. W ten sposób zachęca dzieci i rodziców do znalezienia równowagi pomiędzy czasem spędzanym przed telewizorem, a zabawą. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 28-29 sierpnia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najpierw, w piątek 28 sierpnia Nickelodeon wyłączy nadawane programu na 4 godziny (13:00-17:00), wygasi swoją stronę nick.com.pl i zaprosi wszystkie dzieci do szalonej zabawy na świeżym powietrzu.Z kolei w sobotę 29 sierpnia dla wszystkich dzieci i rodziców na warszawskim Polu Mokotowskim pojawi się wyjątkowa, sportowa strefa Nickelodeon. Dzieci będą mogły wziąć udział w wielu konkurencjach, zdobywać pieczątki na specjalnych kartach sprawności, a następnie wymienić je na nagrody. W programie między innymi: bubble football, pajęczyna z lin, rzut Slime’m do celu, ścianka wspinaczkowa oraz wiele innych. Swoim honorowym patronatem wydarzenie objęło Ministerstwo Sportu, a partnerami akcji są Hortex - producent soczków Leon, Nestle - właściciel marki Nesquick i producent traktorów John Deere - firma Tomy.

Więcej informacji na www.nick.com.pl/dzienzabawy


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...