reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy system dla IPTV - Conax Connected Access

dodano: 2015-09-09 22:30 | aktualizacja: 2015-09-10 11:12
autor: Janusz Sulisz | źródło: Conax/Kudelski Group

Nagra Conax Conax, część Grupy Kudelski i lider w zabezpieczeniach usług telewizyjnych i rozrywki cyfrowej wprowadza na rynek Conax Connected Access. To następna generacja zabezpieczenia dla usług IPTV obsługiwanych przez Conax Contego. Conax Connected Access jest oparty na jednej technologii CAS/DRM, aby bezpiecznie i efektywnie dostarczać wszelkie treści, w sieci i do dowolnego urządzenia. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

To unikatowy, hybrydowy system ochrony zawartości dla podłączonych urządzeń, w tym dekoderów, który zapewnia najwyższą elastyczność dla wszystkich typów usług, takich jak telewizja na żywo, VoD, PVR, Electronic Sell Through (EST) i Download-to-Go (DTG).

Część nowego Conax "Access" wykorzystuje współpracę inżynierów dwóch bliźniaczych firm Nagra i  Conax dla tego unikalnego rdzenia zabezpieczenia IPTV. Conax Connected Access będzie kompatybilny z istniejącymi systemami Conax IPTV. Nowy system Conax dla IPTV będzie dostępny dla nowych klientów od pierwszego kwartału 2016. Dalsze szczegóły będą dostępne na wystawie IBC 2015 na stoisku Conax (# 1.C81 w Hali 1).

Conax Connected Access jest idealnym rozwiązaniem dla nowych operatorów płatnej telewizji opierających się na łączności IP, jak i istniejących operatorów transmisji IP za pomocą technologii takich jak DOCSIS 3.x, xPON, FTTx, 3G / 4G lub podobnych. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...