reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Marek Starybrat w Rock Radiu

dodano: 2015-11-21 02:13 | aktualizacja: 2015-11-21 03:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Do zespołu Rock Radia (Agora) dołączy Marek Starybrat, jeden z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych radiowych głosów w Polsce. W poniedziałek, 23 listopada br. na antenie pojawi się pierwsze wydanie jego programu „Chyba twój stary”, nadawanego od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 18:00.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Cieszę się, że Marek - doświadczony radiowiec z rock'n'rollową duszą - dołączy do naszego zespołu - mówi Mikołaj Lizut, redaktor naczelny Rock Radia. - Chcemy, aby audycja „Chyba twój stary” towarzyszyła słuchaczom Rocka Radia podczas ich popołudniowych zajęć oraz dojazdów. Znajdzie się w niej miejsce na rozrywkę i rozmowy z gośćmi, a przede wszystkim na świetną, rockową muzykę - dodaje.


Marek Starybrat, foto: Agora


Marek Starybrat to popularny dziennikarz radiowy i telewizyjny, znany przede wszystkim z Radia Zet (Eurozet) i porannego programu „Dzień Dobry Bardzo”. Wcześniej związany z wrocławskim Radiem Kolor i wałbrzyskim Radiem BRW.

„Chyba twój stary” - emisja od poniedziałku do piątku (od 23 listopada 2015 roku) o 14:00 w Rock Radiu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...