reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„CSI: Kryminalne zagadki Nowego...” 4 w CBS Action

dodano: 2015-12-03 14:38 | aktualizacja: 2015-12-03 17:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International/satkurier.pl

CBS Action.jpeg „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” to spin-off serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” (emisja w kanałach ID, Discovery Life, 13 Ulica, TV Puls i PULS 2). Seria opowiada o policjantach z laboratorium kryminalistycznego, którzy wykorzystują najnowsze technologie do rozwiązywania zagadek kryminalnych w największym mieście Ameryki. 4. sezon serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” od 10 grudnia br. w dni powszednie o 21:00 będzie można oglądać w kanale CBS Action.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise, „Apollo 13”, „Zielona Mila”), to oddany pracy śledczy, który wierzy, że wszystko ma ze sobą związek, a każdy ma swoją historię. Jest on odznaczonym żołnierzem marines, który brał udział w operacji Pustynna Burza. Praca jest jego życiem - dopóki nie rozwiąże danej sprawy, poświęca się jej całkowicie. Dzieli tę pasję ze swoją zawodową partnerką, Stellą Bonaserą (Melina Kanakaredes, „Hazardziści”), wykształconą detektyw, która konsekwentnie i skrupulatnie zmierza do celu.

Melina Kanakaredes i Gary Sinise w serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”, foto: AMC Networks International

Melina Kanakaredes i Gary Sinise w serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”, foto: AMC Networks International

Eddie Cahill i Melina Kanakaredes w serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”, foto: AMC Networks International


W 4. sezonie bohaterowie serialu będą m.in. szukać mordercy pod Statuą Wolności. W trakcie śledztwa okaże się, że jeden ze świadków może być powiązany z nierozwikłaną sprawą, którą Bonasera zajmowała się kilka lat temu. W kolejnym odcinku odnalezione zostaną dwa ciała płetwonurków. Śledztwo wykaże, że planowali zdetonować bombę na Dolnym Manhattanie.

Na 4. sezon serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” kanał CBS Action zaprasza od czwartku, 10 grudnia br. w dni powszednie o 21:00. Powtórki następnego dnia o 8:00 i 14:00. W soboty maraton z serialem od 13:00.

„CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” - sezon 4., emisja od poniedziałku do piątku (od 10 grudnia 2015 roku) o 21:00 w CBS Action. Inne sezony tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów CBS Action, TV6 i 13 Ulica.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...