reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wydajny projektor laserowy Panasonic 

dodano: 2016-01-28 14:43 | aktualizacja: 2016-01-28 15:27
autor: Jakub Sulisz | źródło: Panasonic

Panasonic PT-RZ570 Panasonic zaprezentuje podczas zbliżających się targów ISE najnowszy projektor diodowo-laserowy z serii Solid Shine – model PT-RZ570. Urządzenie jest przeznaczone dla sektora edukacyjnego, dlatego oprócz wysokiej jakości, wyróżnia je możliwość długiej pracy bez konieczności konserwacji i niskie koszty użytkowania.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Model PT-RZ570 wykorzystuje najnowszy moduł DLP, rozdzielczość WUXGA (1920 x 1200 pikseli) oraz nowej generacji półprzewodnikowe diody laserowe. Oprócz tego został wyposażony w czterosegmentowe koło kolorów Quartet Colour Harmoniser, które zmniejsza straty energii źródła światła i jednocześnie podnosi jasność obrazu i precyzję odwzorowania barw.

Projektor oferuje także opcję dynamicznego kontrastu. Umożliwia ona osiągnięcie współczynnika kontrastu na poziomie 20000:1 i modulację światła klatka po klatce w zależności od wyświetlanych obrazów. W efekcie pozwala uzyskać głębszą czerń oraz lepszą jakość. 

Dodatkowo projektor jest wyposażony w funkcję Digital Link, która umożliwia przesyłanie wideo, audio 
i sygnałów kontrolnych na odległość do 150 m. Wymaga to wykorzystania Trybu Dalekiego Zasięgu (ang. Long Reach Mode) oraz użycia opcjonalnego przełącznika Panasonic ET-YFB200G.Do istotnych zalet nowego modelu należą także elastyczna instalacji i cicha praca. Za sprawą efektywnego systemu chłodzenia i radiatora projektor w trybie Silent Mode generuje niewielki szum na poziomie 29 dB. Ponadto można go obracać w zakresie 360 stopni, co pozwala na elastyczne rzutowanie. 

- Model PT-RZ570 to kompaktowy projektor, który oferuje doskonały stosunek ceny do wydajności. Łączy w sobie wysoką jasność na poziomie 5200 lumenów, doskonałą jakość obrazu, możliwość ciągłej pracy przez 20000 godzin bez konieczności jakiejkolwiek konserwacji, a także funkcje umożliwiające elastyczną instalację w średniej wielkości salach mieszczących do 50 słuchaczy - powiedział Hartmut Kulessa, Projector Marketing Manager w Panasonic. - Połączenie wielu technologii w najnowszym modelu Panasonic sprawia, że jakość wyświetlanego obrazu znacznie przewyższa możliwości konkurencyjnych urządzeń lampowych, a dzięki temu zarówno tekst, jak i grafiki są jasne i czytelne dla widzów.

Panasonic PT-RZ570 do sprzedaży trafi w marcu 2016 roku. Po raz pierwszy zostanie zaprezentowany na targach ISE 2016 obok dwóch innych modeli o jasności około 5000 lumenów. Pierwszym z nich będzie PT-EZ590 należący do serii projektorów LCD z wymiennymi obiektywami. W skład serii wchodzą urządzenia przeznaczone dla sektora edukacyjnego i korporacyjnego, które wymagają przede wszystkim elastycznej instalacji. Z kolei seria PT-FZ570 to projektory LCD ze stałoogniskowym obiektywem o dużym zakresie przesunięcia i przybliżenia. 

Więcej informacji na temat profesjonalnych rozwiązań wizualnych można znaleźć na stronie: http://business.panasonic.pl/systemy-wizualne/


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Projektory


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...