reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Naziści, UFO, sekrety i tajemnice w lutym w H2

dodano: 2016-02-10 14:06 | aktualizacja: 2016-02-10 14:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks Poland

H2 H 2 W lutym br. kanał H2 (H2 HD) zaprasza widzów na takie programy jak: „Amerykańska księga tajemnic” (sezon 3.), „Ostatnie dni nazistów”, „Sekrety zaginionej przeszłości” i „Hangar nr 1: akta UFO”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2016 roku w H2 (H2 HD):

„Amerykańska księga tajemnic” 3
emisja: w poniedziałki o 22:00

W trzecim sezonie „Amerykańska księga tajemnic” w kanale H2 jeszcze wnikliwiej niż dotąd stara się przybliżyć widzom prawdę kryjącą się za najbardziej szokującymi doniesieniami amerykańskich mediów, od afer szpiegowskich z udziałem NSA (Wielki Brat) i zamachu w Bostonie (amerykańscy terroryści), przez tajne więzienia i scjentologię, po spisek dotyczący rezerw złota i plany na wypadek końca świata. Na ten kontrowersyjny cykl składają się m.in. pogłębione wywiady z czołowymi dziennikarzami, funkcjonariuszami organów ścigania, a nawet zwykłymi obywatelami, którzy swego czasu nagłośnili niepokojące ich sprawy. - Dowiedzmy się wszystkiego, co powinniśmy wiedzieć - czy rząd tego chce, czy nie - zachęca nadawca (więcej tutaj i tutaj).

„Ostatnie dni nazistów”
emisja: w środy (od 17 lutego 2016 roku) o 22:00

„Ostatnie dni nazistów” zabierają widzów w głąb umysłów samych Niemców i pokazują II wojnę światową z ich perspektywy. Cykl rozpoczyna się w 1945 roku i opowiada o hitlerowskiej III Rzeszy w odwróconej chronologii: od jej upadku do powstania. Wykorzystując najlepsze materiały dokumentalne i udramatyzowane inscenizacje w połączeniu z relacjami świadków, autorzy dokonują analizy przyczynowo-skutkowej wydarzeń, które od triumfu nazistowskiej ideologii we wczesnych latach 30. ubiegłego wieku doprowadziły Niemcy i niemal cały świat do katastrofy (więcej tutaj).

„Ostatnie dni nazistów” w H2, foto: A+E Networks Poland

„Hangar nr 1: akta UFO” w H2, foto: A+E Networks Poland


„Sekrety zaginionej przeszłości”
emisja: w czwartki (od 18 lutego 2016 roku) o 22:00

Dzieje archeologii są równie dramatyczne jak dzieje wielkich cywilizacji, którymi się ona zajmuje. Ukryte w pyle opowiada o dwunastu wielkich przełomach w wiedzy na temat historii ludzkości, dokonanych dzięki pracy ludzi, którzy podejmowali wielkie ryzyko w najtrudniejszych warunkach, zmagając się z najróżniejszymi przeciwnościami, by zmienić nasze postrzeganie przeszłości - a tym samym i teraźniejszości.

„Hangar nr 1: akta UFO”
emisja: we wtorki (od 23 lutego 2016 roku) o 22:00

Założona w 1969 roku MUFON (Mutual UFO Network) to najbardziej szanowana organizacja zajmująca się badaniem i klasyfikacją wszelkich form aktywności UFO. Obecnie posiada biura terenowe w 42 krajach, liczy ponad 800 lokalnych badaczy i dysponuje ponad 30 tysiącami akt. Po raz pierwszy wszystkie te materiały zebrano razem w opuszczonej hali w Ohio zwanej Hangarem 1. MUFON przyznał kanałowi H2 pełny dostęp do tego miejsca, jak i do wszystkich zgromadzonych tam akt. Dzięki temu możemy rzucić nowe światło na takie fascynujące tematy jak tuszowanie rozmaitych spraw na polecenie Białego Domu, awarie sieci energetycznych, podejrzane technologie czy klęski żywiołowe. Każdy odcinek opowiada o trzech do pięciu obserwacjach UFO powiązanych z danym tematem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...