reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy turecki serial „Tylko z Tobą” w TVP2 [wideo]

dodano: 2016-02-23 14:42 | aktualizacja: 2016-02-23 14:55
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP

TVP2 HD TVP 2 HD Dwójka HD Różne oblicza miłości w bogatej rodzinie współczesnego Stambułu w nowym współczesnym tureckim serialu obyczajowym „Tylko z Tobą”. Od poniedziałku do piątku o godzinie 17:05 w TVP2 już od 26 lutego br. Yigit jest bardzo bogatym biznesmenem, osiąga sukcesy i twardo stąpa po ziemi. W wyniku wypadku samochodowego, który spowodował, jego żona Iclal zapada w śpiączkę. Mężczyzna ukrywa przed synkiem – Mertem, prawdę o tym, że matka żyje, ponieważ jest przekonany, że żona nigdy nie wróci ze szpitala.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wkrótce potem poznaje Nur, która nieświadoma całej sytuacji, zgadza się wyjść za niego za mąż. Yigit i Nur pobierają się w tajemnicy przed niechętną temu związkowi rodziną. Tymczasem, niespodziewanie, Iclal budzi się ze śpiączki…Reż. Nihat Durak
Obsada: Tolgahan Sayman, Amine Güle, Şafak Pekdemir, Ümit Yesin Akto
Produkcja: Turcja 2014

Odcinek 1 - premiera
26 lutego, piątek, godz. 17:05

Bogaty biznesmen Yigit powoduje wypadek samochodowy, w wyniku którego jego żona Iclal zapada w śpiączkę. Mężczyzna ukrywa przed synkiem – Mertem, prawdę o tym, że matka żyje, ponieważ jest przekonany, że żona nigdy nie wróci ze szpitala. Do posiadłości Kozanów pod Stambułem przyjeżdża młoda i piękna dziewczyna – Nur, sierota, którą przygarnia rodzina służących u państwa Kozanów. Nur zaprzyjaźnia się z Mertem.

Odcinek 2 - premiera
29 lutego, poniedziałek, godz. 17:05

Ciotka i jednocześnie teściowa Yigita, Aytul, krzywo patrzy na przybyłą do majątku Nur. Tymczasem dziewczyna od początku fascynuje Ygita. Nur jest przekonana, że żona Ygita i matka Merta nie żyje.

Odcinek 3 - premiera
1 marca, wtorek, godz. 17:05

Yigit i Nur coraz silniej zakochują się w sobie. Także Mert w pełni akceptuje towarzystwo Nur. Yigit postanawia działać. Podstępnie podkłada do podpisu dokumenty zezwalające na rozwód z pozostającą w śpiączce Iclal, które Aytul podpisuje. Yigit natychmiast oświadcza się Nur i zostaje przyjęty. Młodzi potajemnie biorą ślub. Gdy w strojach ślubnych pojawiają się w domu, wybucha awantura – Yigit schodzi na dół by rozmawiać z rodziną, a tymczasem Nur w sukni ślubnej czeka na górze. Gdy nagle dzwoni pozostawiona przez Yigita komórka, świeżo upieczona panna młoda odbiera połączenie. Dzwonią ze szpitala, aby poinformować, że Iclal właśnie przebudziła się ze śpiączki!

Odcinek 4 - premiera
2 marca, środa, godz. 17:05

W domu Kozanów trwa awantura. Rodzina jest w szoku, a Nur pogrąża się w rozpaczy i złości, że Yigit ja oszukał. Kozanowie wyjeżdżają do szpitala, a panna młoda zostaje. Rano wujostwo odkrywa, że Nur nie wróciła na noc. Aytul zataja kwestię ślubu i chce się pozbyć Nur szantażując ją, że zniszczy wujostwo wyrzucając ich z posiadłości, jeśli sprawa wyjdzie na jaw.

Odcinek 5 - premiera
3 marca, czwartek, godz. 17:05

Okazuje się, że wybudzona ze śpiączki Iclal ma duże luki w pamięci. Jej wspomnienia zatrzymały się na ślubie z Yigitem – kobieta nie pamięta, że ma syna. Tymczasem Nur postanawia opuścić majątek Kozanów, nie przyznając się przed wujostwem do ślubu. Mert zaczyna za nią tęsknić.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Gimbal ręczny FeiyuTech AK2000

FeiyuTech AK2000 to następca gimbala a1000. Maksymalny udźwig stabilizatora -...

1 790 zł Więcej...
reklama