reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Policja w Londynie aresztuje za piractwo

dodano: 2016-03-30 14:23 | aktualizacja: 2016-03-30 16:19
autor: HP | źródło: PIPCU

czaszka biała.jpg Funkcjonariusze jednostki do spraw Przestępstw Przeciwko Własności Intelektualnej (PIPCU) policji londyńskiego City aresztowali 23 marca br. mężczyznę podejrzanego o sprzedaż pirackich dekoderów IPTV. Urządzenia te umożliwiają nielegalny odbiór płatnych kanałów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Koordynowane działania, które były wspierane przez kolegów z Metropolitalnej Służby Policyjnej, zaowocowały dokonaniem przeszukania lokali w Walthamstow i Hornchurch, gdzie zatrzymany został 38-letni mężczyzna. Jest on podejrzany o sprzedaż pirackich dekoderów.

Ponadto funkcjonariusze policji zajęli ponad 500 odbiorników IPTV, zmodyfikowanych w taki sposób, by umożliwiły dostęp do płatnych kanałów. Kolejne zajęte pozycje obejmują sprzęt komputerowy i dokumentację finansową.

Dochodzenie zostało zainicjowane przez PIPCU w następstwie zgłoszenia otrzymanego od nadawcy na początku lutego 2016 roku. Wskazał on, że pirackie odbiorniki IPTV są sprzedawane w Internecie, a także w sklepie w Walthamstow. Funkcjonariusze natychmiast zajęli się tą sprawą i po miesiącu dokonali aresztowania podejrzanego o popełnienie przestępstwa.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...