reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Policja w Londynie aresztuje za piractwo

dodano: 2016-03-30 14:23 | aktualizacja: 2016-03-30 16:19
autor: HP | źródło: PIPCU

czaszka biała.jpg Funkcjonariusze jednostki do spraw Przestępstw Przeciwko Własności Intelektualnej (PIPCU) policji londyńskiego City aresztowali 23 marca br. mężczyznę podejrzanego o sprzedaż pirackich dekoderów IPTV. Urządzenia te umożliwiają nielegalny odbiór płatnych kanałów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Koordynowane działania, które były wspierane przez kolegów z Metropolitalnej Służby Policyjnej, zaowocowały dokonaniem przeszukania lokali w Walthamstow i Hornchurch, gdzie zatrzymany został 38-letni mężczyzna. Jest on podejrzany o sprzedaż pirackich dekoderów.

Ponadto funkcjonariusze policji zajęli ponad 500 odbiorników IPTV, zmodyfikowanych w taki sposób, by umożliwiły dostęp do płatnych kanałów. Kolejne zajęte pozycje obejmują sprzęt komputerowy i dokumentację finansową.

Dochodzenie zostało zainicjowane przez PIPCU w następstwie zgłoszenia otrzymanego od nadawcy na początku lutego 2016 roku. Wskazał on, że pirackie odbiorniki IPTV są sprzedawane w Internecie, a także w sklepie w Walthamstow. Funkcjonariusze natychmiast zajęli się tą sprawą i po miesiącu dokonali aresztowania podejrzanego o popełnienie przestępstwa.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...
reklama