reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: „You Can Dance...” 9 z konkursem

dodano: 2016-05-04 19:24 | aktualizacja: 2016-05-04 20:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN You Can Dance - Po prostu tańcz! W środę, 4 maja br. o godzinie 21:30 na antenie telewizji TVN widzowie zobaczą dwunasty odcinek dziewiątego sezonu programu „You Can Dance - Po prostu tańcz!” (więcej tutaj). W jury widowiska zasiadają Ida Nowakowska-Herndon, Maciej Florek „Gleba”, Agustin Egurrola i Michał Piróg, a gospodynią programu jest Patrycja Kazadi. A co wydarzy się w tym odcinku? Wystąpią Rafał Kamiński „Roofi”, Natalia Madejczyk, Brian Poniatowski, Alisa Floryńska, Paulina Figińska i Mateusz Sobecko. Dodatkowo czekają nas emocje związane z filmem „#Wszystko gra” i przebojem Dawida Kwiatkowskiego „Nie mów nie“.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niepowtarzalny odcinek 9. edycji tanecznego widowiska

Na scenę „You Can Dance - Po prostu tańcz!” powracają legendy programu. Tancerze, którzy zachwycali podczas poprzednich edycji, w których brali udział, teraz połączą swoje siły z obecnymi finalistami. Wystąpią w podwójnych rolach - choreografów i partnerów sześciu uczestników tego sezonu. Z kim zatańczą: Rafał Kamiński „Roofi”, Natalia Madejczyk, Brian Poniatowski, Alisa Floryńska, Paulina Figińska i Mateusz Sobecko? Jak zapewnia nadawca, jednego możemy być pewni - to będzie spektakl taneczny na najwyższym poziomie.

Ale to nie koniec niespodzianek w piątym odcinku na żywo. Kolejny specjalny występ uczestników poprzednich edycji będzie niesamowitym doznaniem. Na ekrany kin wchodzi „#Wszystko gra” - musical nowej generacji, w którym udział wzięli tancerze „You Can Dance - Po prostu tańcz!”, a liczne spektakularne choreografie do filmu stworzył Agustin Egurrola. W tym odcinku staną na scenie i zaprezentują zapierający dech w piersiach performance. A razem z tancerzami wystąpi odtwórca jednej z głównych ról tej nowej produkcji. Jak zapewnia nadawca, szykuje się prawdziwa taneczna eksplozja.

Patrycja Kazadi w programie „You Can Dance - Po prostu tańcz!”, foto: TVN

Ida Nowakowska-Herndon w programie „You Can Dance - Po prostu tańcz!”, foto: Cezary Piwowarski/TVN

Michał Piróg, Maciej Florek „Gleba”, Ida Nowakowska-Herndon i Agustin Egurrola w programie „You Can Dance - Po prostu tańcz!”, foto: TVN


TVN ogłasza konkurs

- Jeśli jesteś pasjonatem tańca i marzysz o występie na wielkiej scenie przed milionami widzów w całej Polsce koniecznie weź udział w konkursie, którego zwycięzca zaprezentuje swoją choreografię na żywo w półfinałowym odcinku dziewiątego sezonu „You Can Dance - Po prostu tańcz!” w środę, 11 maja 2016 roku - informuje nadawca.

Telewizja TVN ogłasza konkurs, w którym każdy może wygrać występ na scenie programu „You Can Dance - Po prostu tańcz!”. Aby wziąć udział w konkursie należy do piątku, 6 maja br. ułożyć choreografię do piosenki Dawida Kwiatkowskiego „Nie mów nie“, której specjalną wersję można znaleźć na stronie internetowej programu (przejdź na stronę). Należy nagrać pierwszą minutę układu i wysłać filmik wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, który znajduje się na stronie programu. Film powinien być w formacie MP4 lub MOV, o wadze maksymalnie 50 MB, nie dłuższy, niż jedna minuta.

W konkursie może wziąć udział tancerz, duet albo grupa tancerzy. Zgłoszenia nagrane we właściwym formacie i o odpowiedniej długości, nadesłane przez internautów do 6 maja br. wezmą udział w konkursie i zostaną ocenione przez specjalnie wybrane jury konkursowe. - Nasze jury wybierze najlepszą, najciekawszą, najbardziej oryginalną i kreatywną choreografię. Zwycięzca/zwycięzcy wystąpią razem z Dawidem Kwiatkowskim na żywo w półfinałowym odcinku „You Can Dance - Po prostu tańcz!“ 11 maja 2016 roku - informuje nadawca.

Producentem licencjodawcą „You Can Dance - Po prostu tańcz!” jest Endemol Shine Polska, a producentem wykonawczym Golden Media Polska.

„You Can Dance - Po prostu tańcz!” - sezon 9., emisja w środy o 21:30 w TVN (TVN HD). Program mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...