reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: „You Can Dance...” 9 z konkursem

dodano: 2016-05-04 19:24 | aktualizacja: 2016-05-04 20:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN You Can Dance - Po prostu tańcz! W środę, 4 maja br. o godzinie 21:30 na antenie telewizji TVN widzowie zobaczą dwunasty odcinek dziewiątego sezonu programu „You Can Dance - Po prostu tańcz!” (więcej tutaj). W jury widowiska zasiadają Ida Nowakowska-Herndon, Maciej Florek „Gleba”, Agustin Egurrola i Michał Piróg, a gospodynią programu jest Patrycja Kazadi. A co wydarzy się w tym odcinku? Wystąpią Rafał Kamiński „Roofi”, Natalia Madejczyk, Brian Poniatowski, Alisa Floryńska, Paulina Figińska i Mateusz Sobecko. Dodatkowo czekają nas emocje związane z filmem „#Wszystko gra” i przebojem Dawida Kwiatkowskiego „Nie mów nie“.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niepowtarzalny odcinek 9. edycji tanecznego widowiska

Na scenę „You Can Dance - Po prostu tańcz!” powracają legendy programu. Tancerze, którzy zachwycali podczas poprzednich edycji, w których brali udział, teraz połączą swoje siły z obecnymi finalistami. Wystąpią w podwójnych rolach - choreografów i partnerów sześciu uczestników tego sezonu. Z kim zatańczą: Rafał Kamiński „Roofi”, Natalia Madejczyk, Brian Poniatowski, Alisa Floryńska, Paulina Figińska i Mateusz Sobecko? Jak zapewnia nadawca, jednego możemy być pewni - to będzie spektakl taneczny na najwyższym poziomie.

Ale to nie koniec niespodzianek w piątym odcinku na żywo. Kolejny specjalny występ uczestników poprzednich edycji będzie niesamowitym doznaniem. Na ekrany kin wchodzi „#Wszystko gra” - musical nowej generacji, w którym udział wzięli tancerze „You Can Dance - Po prostu tańcz!”, a liczne spektakularne choreografie do filmu stworzył Agustin Egurrola. W tym odcinku staną na scenie i zaprezentują zapierający dech w piersiach performance. A razem z tancerzami wystąpi odtwórca jednej z głównych ról tej nowej produkcji. Jak zapewnia nadawca, szykuje się prawdziwa taneczna eksplozja.

Patrycja Kazadi w programie „You Can Dance - Po prostu tańcz!”, foto: TVN

Ida Nowakowska-Herndon w programie „You Can Dance - Po prostu tańcz!”, foto: Cezary Piwowarski/TVN

Michał Piróg, Maciej Florek „Gleba”, Ida Nowakowska-Herndon i Agustin Egurrola w programie „You Can Dance - Po prostu tańcz!”, foto: TVN


TVN ogłasza konkurs

- Jeśli jesteś pasjonatem tańca i marzysz o występie na wielkiej scenie przed milionami widzów w całej Polsce koniecznie weź udział w konkursie, którego zwycięzca zaprezentuje swoją choreografię na żywo w półfinałowym odcinku dziewiątego sezonu „You Can Dance - Po prostu tańcz!” w środę, 11 maja 2016 roku - informuje nadawca.

Telewizja TVN ogłasza konkurs, w którym każdy może wygrać występ na scenie programu „You Can Dance - Po prostu tańcz!”. Aby wziąć udział w konkursie należy do piątku, 6 maja br. ułożyć choreografię do piosenki Dawida Kwiatkowskiego „Nie mów nie“, której specjalną wersję można znaleźć na stronie internetowej programu (przejdź na stronę). Należy nagrać pierwszą minutę układu i wysłać filmik wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, który znajduje się na stronie programu. Film powinien być w formacie MP4 lub MOV, o wadze maksymalnie 50 MB, nie dłuższy, niż jedna minuta.

W konkursie może wziąć udział tancerz, duet albo grupa tancerzy. Zgłoszenia nagrane we właściwym formacie i o odpowiedniej długości, nadesłane przez internautów do 6 maja br. wezmą udział w konkursie i zostaną ocenione przez specjalnie wybrane jury konkursowe. - Nasze jury wybierze najlepszą, najciekawszą, najbardziej oryginalną i kreatywną choreografię. Zwycięzca/zwycięzcy wystąpią razem z Dawidem Kwiatkowskim na żywo w półfinałowym odcinku „You Can Dance - Po prostu tańcz!“ 11 maja 2016 roku - informuje nadawca.

Producentem licencjodawcą „You Can Dance - Po prostu tańcz!” jest Endemol Shine Polska, a producentem wykonawczym Golden Media Polska.

„You Can Dance - Po prostu tańcz!” - sezon 9., emisja w środy o 21:30 w TVN (TVN HD). Program mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...