reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tajner-Wiśniewska w „Ostrym cięciu” 6 w TTV

dodano: 2016-05-04 20:25 | aktualizacja: 2016-05-04 22:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TTV „Ostre cięcie” Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt W środę, 4 maja br. o godzinie 22:00 na antenie telewizji TTV widzowie zobaczą dziesiąty odcinek szóstego sezonu programu „Ostre cięcie” (więcej tutaj). Tym razem Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt udadzą się do Chrzanowa, w którego centrum mieści się salon fryzjerski „Perła”. Prowadzi go Ewelina, ostra i wymagająca szefowa. Ma pod swoją opieką pracownicę Weronikę oraz trzy praktykantki. Gościem specjalnym będzie Dominika Tajner-Wiśniewska, menadżerka zespołu Ich Troje, uczestniczka programu „Agent - gwiazdy”, który można oglądać w TVN i ITVN (TVN International) (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ewelina uważa się za dobrą nauczycielkę, ale pomimo mistrzowskiego tytułu, brakuje jej podstawowej wiedzy fryzjerskiej. Dodatkowo, wprowadza nerwową atmosferę i niejednokrotnie podnosi głos  na personel. Czy takie zachowanie ma jakieś usprawiedliwienie?

Dominika Tajner-Wiśniewska w programie „Ostre cięcie”, foto: TVN

Dominika Tajner-Wiśniewska w programie „Ostre cięcie”, foto: TVN


Czy Andrzej i Tomasz wpłyną kojącą na wrzącą atmosferę panującą w salonie? Czy zaproponowane przez duet Wierzbicki i Schmidt rozwiązania dla nękających salon problemów okażą się kluczem do wymarzonego sukcesu? Dowiemy się dlaczego znów w tym sezonie „Ostrego cięcia” była konieczna interwencja straży pożarnej. Czy trzeba było gasić pożary czy emocje?

O tym przekona się na własnej głowie Dominika Tajner-Wiśniewska, menadżerka zespołu Ich Troje, uczestniczka programu „Agent - Gwiazdy”, dla której we fryzjerstwie jak i w każdej dziedzinie życia, kluczowa jest kreatywność. To jej głos zadecyduje czy „panie z telewizji” i nie tylko zaczną odwiedzać salon „Perła”, czy raczej będą go wolały omijać z daleka.

„Ostre cięcie” - sezon 6., emisja w środy o 22:00 w TTV (TTV HD). Wcześniejsze sezony programu mogą oglądać widzowie kanału ITVN Extra (TVN International Extra).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...