reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ile kosztuje dostęp do ME 2016 w nc+?

dodano: 2016-05-20 14:33 | aktualizacja: 2016-05-21 22:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+

nc+ piłka futbol Wszystkie mecze Mistrzostw Europy 2016 bez dodatkowych opłat nc+ udostępni tym abonentom, którzy wykupią usługę Multiroom oraz przedłużą swoją aktualną umowę o 24 miesiące. W ramach tej oferty abonenci otrzymają pełny dostęp do kanałów Polsat Sport 2 HD oraz Polsat Sport 3 HD. Oferta jest dostępna od 20 maja. Potwierdziły się zatem wcześniejsze przypuszczenia, że kanały znajdą się w nc+ (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poza abonentami nc+ z oferty skorzystać mogą również nowi klienci, którzy do końca Mistrzostw Europy 2016 zdecydują się na pakiet nc + oraz jednocześnie wykupią usługę Multiroom z opłatą miesięczną 10 zł. Z oferty skorzystają nie tylko kibice, dzięki usłudze Multiroom pozostali domownicy będą mogli oglądać swoje ulubione programy na drugim telewizorze w tym samym czasie.

Abonenci nc+, którzy nie zdecydują się na ofertę z usługą Multiroom, mogą wykupić dostęp do pakietu kanałów, na których transmitowane będą mecze Mistrzostw Europy 2016, w cenie 99 zł

Abonenci przedłużający umowę na pakiety Superpremium+ i wyższe oraz nowi klienci podpisujący takie umowy mogą otrzymać dostęp do wszystkich meczów bez dodatkowych opłat i bez aktywacji usługi Multiroom. 

Kanały Polsat Sport HD 2 i Polsat Sport 3 HD będą dostępne na pozycjach 108. i 109. dekodera.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 550 zł Więcej...
reklama