reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ile kosztuje dostęp do ME 2016 w nc+?

dodano: 2016-05-20 14:33 | aktualizacja: 2016-05-21 22:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+

nc+ piłka futbol Wszystkie mecze Mistrzostw Europy 2016 bez dodatkowych opłat nc+ udostępni tym abonentom, którzy wykupią usługę Multiroom oraz przedłużą swoją aktualną umowę o 24 miesiące. W ramach tej oferty abonenci otrzymają pełny dostęp do kanałów Polsat Sport 2 HD oraz Polsat Sport 3 HD. Oferta jest dostępna od 20 maja. Potwierdziły się zatem wcześniejsze przypuszczenia, że kanały znajdą się w nc+ (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poza abonentami nc+ z oferty skorzystać mogą również nowi klienci, którzy do końca Mistrzostw Europy 2016 zdecydują się na pakiet nc + oraz jednocześnie wykupią usługę Multiroom z opłatą miesięczną 10 zł. Z oferty skorzystają nie tylko kibice, dzięki usłudze Multiroom pozostali domownicy będą mogli oglądać swoje ulubione programy na drugim telewizorze w tym samym czasie.

Abonenci nc+, którzy nie zdecydują się na ofertę z usługą Multiroom, mogą wykupić dostęp do pakietu kanałów, na których transmitowane będą mecze Mistrzostw Europy 2016, w cenie 99 zł

Abonenci przedłużający umowę na pakiety Superpremium+ i wyższe oraz nowi klienci podpisujący takie umowy mogą otrzymać dostęp do wszystkich meczów bez dodatkowych opłat i bez aktywacji usługi Multiroom. 

Kanały Polsat Sport HD 2 i Polsat Sport 3 HD będą dostępne na pozycjach 108. i 109. dekodera.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 250 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...
reklama