reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały Polsat Viasat dołączą do oferty nc+ [akt.]

dodano: 2016-07-18 19:40 | aktualizacja: 2016-07-28 22:43
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl/@extor/satkurier.pl

nc+ 360x270 W wydaniu nr 29 „Tele Tygodnia” z 18 lipca br. z programem telewizyjnym na dni 22-28 lipca znalazła się reklama nc+ zapowiadająca dołączenie kanałów Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat History i Polsat Viasat Explore do oferty tej platformy satelitarnej. Do tej pory stacje te były dostępne przez satelitę wyłącznie dla abonentów Cyfrowego Polsatu i wybranych sieci kablowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Polsat Viasat Nature trafi na pozycję 172. w dekoderach platformy nc+, Polsat Viasat History na 173., a Polsat Viasat Explore na 174. pozycję. Na razie brak informacji na temat daty dołączenia tych kanałów do nc+. Na reklamie widnieje jedynie hasło „Świeży wymiar. Trzy nowe dokumentalno-rozrywkowe kanały dostępne już teraz na platformie nc+”.

 
Skan reklamy nc+ zamieszczonej w „Tele Tygodniu” nr 29


Warto zwrócić uwagę, że Polsat Viasat History i Polsat Viasat Explore będą dostępne w HD, a Polsat Viasat Nature w SD, czyli nie ma tu mowy o podniesieniu jakości Nature do HD.

Biuro prasowe platformy nc+ jak na razie nie wydało żadnego komunikatu w sprawie dołączenia kanałów Polsat Viasat do oferty tej platformy, przez co tylko wybrane osoby miały sposobność dostępu do tej ważnej informacji. Ponadto zastanawia fragment hasła reklamowego „...już teraz na platformie nc+”, bo kanałów jak na razie nie ma w ofercie tego operatora.

Aktualizacja:

W komunikacie nc+ z 19 lipca br. zawarto informację, że Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore i Polsat Viasat Nature zostaną dołączone do oferty nc+ w dniu 20 lipca 2016 roku, do pakietu Extra+.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z włączenia naszych kanałów do oferty platformy nc+ i cieszymy się, że będziemy mogli dostarczać wysokiej jakości programy nowym widzom – mówi Emma Jones, wiceprezes ds. handlowych w Viasat World.

– Finalizacja umowy z nc+ pozwala nam zaoferować widzom nasze najlepsze treści w doskonałej jakości HD, a także znacznie poszerzyć widownię naszych kanałów tematycznych – dodaje Emma Jones. – Polscy widzowie będą mogli obejrzeć najlepsze, wartościowe filmy przyrodnicze, starannie przygotowane filmy dokumentalne, zapierające dech w piersiach seriale przygodowe, a także e- sport oraz filmy. Viasat World to świetna oferta programowa dla każdego.

– Stale pracujemy nad tym, aby dostarczać naszym abonentom najlepszą ofertę pod względem treści, składającą się zarówno z naszych kanałów, jak i kanałów zewnętrznych. Cieszymy się, że kanał Viasat wzbogaci naszą ofertę programów dokumentalnych – mówi Anna Limbach-Uryn, dyrektor działu programowego nc+.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

939 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE WLAN HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD z WLAN,...

279 zł Więcej...
reklama