reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sukces ANGA Cable 2004

dodano: 2004-05-17 09:57
autor: Janusz Sulisz | źródło: angacable.de

AngaCable_2004_logo_sk.jpg ANGA Cable 2004 w Kolonii, to do zeszłego roku regionalna, niemiecka wystawa poświęcona telewizji satelitarnej i kablowej. Tegoroczna ANGA Cable, która odbyła się w dniach 11-13 maja pokazała, że to już wielka europejska impreza, która według wielu zastąpi wkrótce inne tego typu wystawy, w tym MediaCast. 217 wystawców z 27 krajów i 5200 m.kw.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operatorzy niemieckich sieci kablowych wchodzą w telewizję High Definition. Na ANGA Cable 2004 pokazywano HDTV na wielu stoiskach i prezentacjach. Miejscowy operator kablowy NetCologne - MultiKabel, w spółce z Scientific Atlanta, Sharp i Samsung, zorganizował specjalną prezentację sygnału HD przenoszonego przez sieć kablową. "My jesteśmy oddani HD”, powiedział prezydent ANGA Thomas Braun, "ponieważ jakość jest naszym głównym celem.”

Wystawa ANGA Cable 2004 udowodniła, że rynek europejski jest coraz bardzo interesujący. Zgromadzono 217 wystawców z 27 krajów, w tym dwóch bezpośrednio z Polski - Vector i Telkom Telmor. Na stoiskach niemieckich firm było też kilku polskich przedstawicieli (Kwant, Sat, Lifesat).

Na stoisku Globo - niemieckiego potentata (w pierwszej czwórce sprzedających sprzęt TV-SAT w Niemczech) byli przedstawiciele szczecińskiej firmy Kwant, w której udziały ma Globo. Globo z Kwantem uruchamiają właśnie linię produkcyjną odbiorników cyfrowych pod Szczecinem. Prezentowano dobrze znane w Polsce odbiorniki Globo, Sigma Digital, Opticum, ale szczególnie położono nacisk na odbiorniki Neotion box 1000 i Neotion box 3000 wraz z tanimi kartami na dwa kanały erotyczne full X. Globo zorganizowało nawet specjalny wieczór Full X Party promujący erotyczne kanały i odbiorniki Neotion.

Niemiecka firma Grocos wraz z polskim dystrybutorem - firmą Lifesat prezentowała odbiorniki DSR i Styx, w tym kilka nowych, które będziemy opisywać w najbliższym SAT Kurierze - DSR5002.

Firma Chakir Telecommunication, która wraz z wrocławska firma Sat prezentowała odbiorniki i konwertery marki Golden Interstar i Big Sat. Już wkrótce także na polskim rynku pojawią się nowe odbiorniki Golden Interstar ze zmienioną obudową.

Według szefa ANGA Cable, wystawa urosła o 40 proc. w porównaniu z ubiegłym rokiem. Przybyło ponad 1000 m kw. powierzchni, a ta była dobrze wykorzystana. Na niemieckiej wystawie było aż 12 wystawców z Wielkiej Brytanii, 9 ze Szwajcarii, po 8 z USA i Holandii i 7 z Włoch.

Generalnie ANGA Cable 2004 to duże zaskoczenie, bo wystawców było dużo, a stoiska bardzo interesujące. Niestety polskich firm, które postanowiły odwiedzić tę wystawę było bardzo mało, a szkoda, bo naprawdę warto było. Pokazano bardzo dużo nowości wśród produktów i usług.

Szczegóły i nowości z ANGA Cable 2004 w drukowanej wersji SAT Kuriera 3/2004 w połowie czerwca.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...