reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Powstanie NRJ TV

dodano: 2004-06-08 19:11
autor: Adrian Gąbka | źródło: TS

nrj W Polsce jeszcze niedawno RMF FM planował wejście na rynek telewizyjny. We Francji jeden z największych nadawców radiowych chce wykorzystać możliwości, jakie niesie ze sobą cyfrowa telewizja naziemna. Cieszące się dużą popularnością radio NRJ planuje stworzenie cyfrowego kanału telewizyjnego, dostępnego drogą DVB-T oraz cyfrowej telewizji satelitarnej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marka NRJ cieszy się we Francji dużą renomą. Słuchalność NRJ wynosi od 15 do 20 proc. udziału w rynku miesięcznie. Stacja nadaje na 2.400 częstotliwościach. W ramówce kanału telewizyjnego znajdzie się wiele propozycji dla młodzieży. Z pewnością powody do zadowolenia będą mieli fani RNB oraz rapu. Nie zabraknie również wiadomości.

NRJ pójdzie zatem śladem włoskiego 102,5 Hit Channel, który już od dawna nadaje satelitarny kanał telewizyjny. NRJ TV prawdopodobnie pojawi się na platformach TPS oraz Canal Satellite.

We Francji trwają gorączkowe przygotowania do poszerzenia i udoskonalenia oferty raczkującego standardu DVB-T. Nadawca M6 zapowiedział uruchomienie wersji HDTV w ramach cyfrowej telewizji naziemnej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Zestaw uszczelniający dach z korkiem - ceglasty

Zestaw uszczelniający masztu z nakładką uszczelniająca poszycie dachu, nakładką uszczelniającą...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama