reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat - nowa nazwa spółki

dodano: 2004-06-29 18:30
autor: Adrian Gąbka | źródło: Cyfrowy Polsat

cyfrowypolsat_newlogo_best.jpg W Cyfrowym Polsacie trwa proces rebrandingu, który został rozpoczęty już rok temu zmianą nazwy oraz loga. Oprócz masowej kampanii reklamowej firma posiada nową nazwę - Cyfrowy Polsat S.A. Została ona zarejestrowana w Krajowym Sądzie Rejestrowym i zastąpiła dotychczasową - Polsat Cyfrowy S.A. Obecna nazwa firmy jest taka sama, jak platformy cyfrowej. Na tym jednak nie koniec zmian. Platforma zamierza do końca roku przekroczyć barierę 500 tys. abonentów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Zmiana nazwy firmy jest kontynuacją procesu zmiany naszego wizerunku. Rozpoczęliśmy ponad rok temu od całkowitej zmiany wizualizacji i marki: w nowym logo położyliśmy nacisk na komunikację takich wartości, jak nowoczesność i multimedialność. Naturalną konsekwencją tych zmian jest również zmiana firmy spółki, czyli jej nazwy – komentuje Dominik Libicki, Prezes Cyfrowego Polsatu.

Platforma Cyfrowego Polsatu podjęła szereg działań, które mają poprawić jej funkcjonowanie. Wszystkie działy związane z platformą zostały przeniesione do jednej siedziby. Poprawiono również jakość call center. Abonenci Cyfrowego Polsatu mają do dyspozycji 100 stanowisk. W dziale, który teraz jest obsługiwany bez udziału firm pośredniczących, pracują osoby lepiej poinformowane. Cyfrowy Polsat na jesieni dokona zmiany systemu kodowania. Będzie to Nagravision Alladin. Zmiana nastąpi w ciągu paru najbliższych miesięcy. Po wakacjach ma zostać wzbogacona oferta programowa. Trwają negocjacje z TVP i paroma innymi nadawcami.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...