reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ORS z Irdeto bez kart

dodano: 2016-09-12 08:56 | aktualizacja: 2016-09-12 13:25
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Irdeto/ORS

ors_signing_ibc_2016_360px.jpg 10 września podczas IBC 2016, Irdeto - jeden z liderów w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowych platform i austriacki nadawca publiczny ORS podpisali nowy, 10-letni kontrakt, które pozwoli ORS na kodowanie w systemie dostępu warunkowego Irdeto Cloaked CA, aby umożliwić bezpieczne dostarczanie wideo dla swoich abonentów. Nowe partnerstwo jest przedłużeniem poprzedniej długoterminowej umowy. ORS zamierza nadal używać systemu dostępu warunkowego Irdeto Conditional Access, opartego na oprogramowaniu Cloaked CA.

Irdeto_IBC2016_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Rynek w Austrii jest bardzo konkurencyjny i rozwija się szybko, więc to było dla nas ważne, aby nawiązać długoterminowe relacje z elastycznym partnerem od bezpieczeństwa, aby nas wspierał, bo rozszerzamy naszą bazę klientów i zamierzamy uruchomić nowe usługi - powiedział Michael Wagenhofer , prezes ORS.

 

- Irdeto Cloaked CA jest unikalny na rynku ze swoim wsparciem standardów bezpieczeństwa 4K UHD przy przekazie satelitarnym i może być w pełni aktualizowany, by obsługiwać nowe możliwości i ograniczenia przy zmieniających się zagrożeniach. ORS jest operatorem myślącym, który zna znaczenie bezpiecznej platformy dla przyszłych innowacji i wzrostu, a my jesteśmy zadowoleni z naszej dalszej współpracy - powiedział Doug Lowther, CEO Irdeto.


Partnerstwo z Irdeto w ciągu ostatnich 10 lat było kluczowym bodźcem dla ORS, aby wzmocnić pozycję na rynku austriackim. Jednocześnie teraz ORS chce wykorzystać bezkartową ofertę systemu CA dla dystrybucji kanałów, by odejść od dystrybucji kart kodowych oraz umożliwić obsługę nowych usług szybko i sprawnie. 

Irdeto Cloaked CA zapewnia w pełni niezawodne i skuteczne zabezpieczenie dla obu sieci transmisji i działa w środowisku IP. Zapewnia też doskonałą elastyczność i efektywność jeśli chodzi o koszty.

Irdeto jest również jednym z pierwszych adresatami Farncombe Security Audit™ Mark, co oznacza dla operatorów i usługodawców, że jego system bezpieczeństwa cyfrowej zawartości multimedialnej został poddany dokładnemu przeglądowi zabezpieczeń.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

669 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama