reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zoom TV, Nowa TV, WP1 i Metro HD w Telewizji Światłowodowej

dodano: 2016-10-24 14:46 | aktualizacja: 2016-10-24 16:46
autor: Janusz Sulisz | źródło: EVIO Polska

Telewizja Światłowodowa Oferta Telewizji Światłowodowej od EVIO poszerza się o nowe pozycje. Do końca 2016 roku zaplanowano powiększenie listy kanałowej o cztery nowe stacje. EVIO rozwija ofertę kanałową dla abonentów Telewizji Światłowodowej już od początku października. Początkowo listę kanałową zasiliły stacje: 8TV, Comedy Central oraz Top Kids HD. Do końca roku lista poszerzy się dodatkowo o nowo powstałe stacje: Zoom TV, Nowa TV, WP1 oraz Metro HD.

Telewizja Światłowodowa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zoom TV, Nowa TV, WP1 oraz Metro HD zasilą pakiet START, będą zatem dostępne dla każdego abonenta Telewizji Światłowodowej.

Zoom TV - to stacja o profilu lokalno-samorządowym. Ramówka ma być ułożona zgodnie z rytmem dnia widzów, znajdą się w niej m.in. programy publicystyczne, filmy fabularne, programy rozrywkowe i poradnikowe, nie zabraknie też audycji dla dzieci i młodzieży oraz programów dokumentalnych. Kanał wystartuje 25 października.

Nowa TV - to kanał mający uniwersalny charakter, ważną rolę pełnią w nim pozycje publicystyczne i informacyjne, ale na antenie będzie również miejsce dla programów rozrywkowych, filmowych i serialowych.

WP1 - stacja tworzona przez grupę Wirtualna Polska. Ma być kanałem interaktywnym, a w jej ramówce główne miejsce zajmą treści o edukacji medialnej, pochodzące z nowych mediów. Na antenie WP1 będzie można obejrzeć programy produkowane przez Wirtualną Polskę, a także filmy i seriale.

Metro - w ramówce tego kanału znajdą się m.in. filmy fabularne i dokumentalne, a także programy rozrywkowe i lifestylowe. W ofercie Metro mają się także znaleźć produkcje własne Agory - właściciela stacji.

Po dodaniu nowych stacji oferta Telewizji Światłowodowej będzie liczyć 243 kanały (w tym 105 w jakości HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...