reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Extra w sieci Toya

dodano: 2016-12-13 13:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya

Eleven Extra Toya Go Od 13 grudnia br. do oferty Toya dołącza trzeci kanał sportowy z grupy Eleven Sports - Eleven Extra. Jest on dostępny, tak jak pozostałe dwa, bez dodatkowych opłat w pakiecie Bogatym, a dla abonentów niższych pakietów cyfrowych za dodatkową opłatą, jako a’la carte w cenie 14,90 zł/mc. Tym samym pakiet Bogaty liczy już 13 kanałów sportowych.

Eleven Sports nowe logo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wszystkie kanały Eleven są także dostępne w Toya GO, na urządzeniach mobilnych i komputerach, na terenie całego kraju, dla wszystkich posiadających uprawnienia do ich oglądania. To już 99. program w ofercie Toya GO.

Przypomnijmy, że ostatnio oferta telewizyjna Toya powiększyła się o kilka innych kanałów: Zoom, Metro, Nowa i WP oraz 13.tv, Music Box, UA TV i Bollywood HD. Ten ostatni jest dostępny w „otwartym oknie” dla wszystkich abonentów cyfrowych do 2 stycznia 2017 roku.
 

– Nie jest przypadkiem, że wśród nowości pojawiły się dwa kanały ukraińskie - jeden muzyczny, drugi informacyjny. Nie chcemy obojętnie przechodzić obok faktu, że w Polsce mieszka i pracuje już blisko milion obywateli z Ukrainy. Tym samym dajemy im możliwość, choć w części, obcowania z własnym krajem – mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny Toya.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...